Results 1 to 10 of 10

Talihsiz olay upgrade scrollar hak.

Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar
    Benim referansımla bir arkadaşım knight onlineye başladı
    Oyunu biraz öğrendi bıraktım kendisi oynuyordu asas char ile oynayan arkadaşım upgrade yapmayı öğrenmiş drakiden aldığı weapon breakeri çantasına bilmeden aldığı bir sürü busla +9 yapmış

Diğer gün işe giderken söyledi ve +10 a basarken yaktığını da söyledi çok Üzüldüm % kaç olduğunu bilmiyordum diyor ben kolay geçer sanıyordum diyor isin garibi arkadaşım oyunu türkçe oynuyor ve çok oyun oynamış biri olarak tüm oyunlarda vardı % ihtimali kağıtta neden belirtilmiyor diyor ben haklı buldum sizce de iyi olmazmı hiç bir bilgi yok yeni başlayan icinde eskiler içinde

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    dostum arkadaşın sana
    anne bu akşam mervelerde kalacam dan
    sonraki en güzel yalanı söylemiş bilgin olsun
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Böyle bir cevabın geleceğini biliyordum ama arkadaşım yalan söyleyen bir insan değil ben biliyorum ayrıca değerini bilmiyor ki itemin yada upgrade olasılığı charına aksam girdiğim de çantasında çeşit çeşit buss vardı +1 ile +9 arasındaki yükselme ihtimalini bilmiyor ben %99 yalan söylemediğini düşünüyorum çünkü yalan söylemesini gerektirecek birşey yok demiyorum bak yalan siyelmesini gerektirecek bişeyi bilmiyor bile

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cetin5642 View Post
    Böyle bir cevabın geleceğini biliyordum ama arkadaşım yalan söyleyen bir insan değil ben biliyorum ayrıca değerini bilmiyor ki itemin yada upgrade olasılığı charına aksam girdiğim de çantasında çeşit çeşit buss vardı +1 ile +9 arasındaki yükselme ihtimalini bilmiyor ben %99 yalan söylemediğini düşünüyorum çünkü yalan söylemesini gerektirecek birşey yok demiyorum bak yalan siyelmesini gerektirecek bişeyi bilmiyor bile
    şaka yapıyorum dostum sadece
    konuyu komik bulduğum için takıldım
    yoksa isterim keşke +10 yapsaydı
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Senior Member
    Arkadaşın itemin üstündeki +7 yazısını okuyamıyor mu? Yada +8 ? +9 ? Aynı itemin pazarda bir başka kullanıcı tarafından X fiyata koyulduğunu okuyamıyor mu? Hadi bunları okuyamıyor okuma yazması yok diyelim. Peki hiç bir şey bilmeyen adam Bus'ları alacak parayı nerden edindi? Kurgun çok kötü be kardeş

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni bi arkadaş çeşit çeşit busu nerden bulmuş da busla basmış hepsini ben de ona takıldım

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ben yıllarca oynadım bu oyunu. Bugün başlasam bir yerden sonra tıkanıyorum, kuruş para kalmıyor üstümde. Arkadaşın o kadar bus u alacak parayı nereden bulmuş

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    dostum +9 değildir o. +4 e yakmıştır yanlış görmüştür bence

İyide 50m kadar para verdim ordan almış olmalı ki üstünde çok bi para kalmamıştı