Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesinlikle olması gerek. Ayrıca şöyle bir şey de olabilir. Pazara koyduğumuz itemler çantamızda rengi beyazlaşabilir. Hani kullanılmış genei falan koyunca olan renkten. Md satıyorum mesela hangi mdyi koymuştum pazara hangisini koymamıştım bilemiyorsun. Eğer pazara atılan itemin rengi şeffaflaşırsa güzel olur.

Senior Member
    benim anlamadığım tek bir şey var. bu oyuncunun oyun oynayışını zorlaştırmayan, böyle bir güncellemenin olmasının hiç kimseye bir zararı yokken, neden forumda böyle bir isteğe muhalefet olan arkadaşlar var? kusura bakmayın ama böyle basit birşeye muhalefet varsa ben bunda art niyet ararım.

Seninkine benzer bir yorum yapmıstım boş muhalefetin gereği yok tarzında kimseye zararı olmayan bi guncelleme birisi olayı siyasete bağlamıstı yorumu bulamadım simdi sanki muhalefet yapmanın kotu birsey olduğunu soylemısım tarzında bir yorumdu o an ümidimi kaybettim arkadastan cvp bile vermedım senin aracılığınla tekrar soylıyım o zaman bu konu herhangi bir sekilde oyunun dengesini bozacak bır job u diğerinden üstün bırakacak belli bir kesmin oyundan faydalanmasını sağlayacak vs tarzında bir konu değil basit bir guncellemeyle gelicek herkesin yararına ozellikle oyuna yeni baslayan kişilerin yararına olucak basit bir guncelleme tekrar ediyorum” bos muhalefete gerek yok” cunki ortada muhalefet yapılcak bir konu yok...

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    konu günceldir dostlar.
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Junior Member
    +1
    Güzel bir öneri. Mesele hesaplayabilmek veya hesaplayamamak değil aslında. Satış yapınca kasamıza ne kadar gelecekse gösterilmesi gerekiyor zaten. Bunu hesaplamak zorunda kalmamalıyız(Hesaplaması kolay veya zor bunu tartışmıyorum). Umarım gelir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by suy_HK9gAkJC View Post
    +1
    Güzel bir öneri. Mesele hesaplayabilmek veya hesaplayamamak değil aslında. Satış yapınca kasamıza ne kadar gelecekse gösterilmesi gerekiyor zaten. Bunu hesaplamak zorunda kalmamalıyız(Hesaplaması kolay veya zor bunu tartışmıyorum). Umarım gelir.
    sadece pazar kurana görünse bi zararı olmaz bence de..

Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    benim anlamadığım tek bir şey var. bu oyuncunun oyun oynayışını zorlaştırmayan, böyle bir güncellemenin olmasının hiç kimseye bir zararı yokken, neden forumda böyle bir isteğe muhalefet olan arkadaşlar var? kusura bakmayın ama böyle basit birşeye muhalefet varsa ben bunda art niyet ararım.
    Quote Originally Posted by gua_E4AxHaZS View Post
    Seninkine benzer bir yorum yapmıstım boş muhalefetin gereği yok tarzında kimseye zararı olmayan bi guncelleme birisi olayı siyasete bağlamıstı yorumu bulamadım simdi sanki muhalefet yapmanın kotu birsey olduğunu soylemısım tarzında bir yorumdu o an ümidimi kaybettim arkadastan cvp bile vermedım senin aracılığınla tekrar soylıyım o zaman bu konu herhangi bir sekilde oyunun dengesini bozacak bır job u diğerinden üstün bırakacak belli bir kesmin oyundan faydalanmasını sağlayacak vs tarzında bir konu değil basit bir guncellemeyle gelicek herkesin yararına ozellikle oyuna yeni baslayan kişilerin yararına olucak basit bir guncelleme tekrar ediyorum” bos muhalefete gerek yok” cunki ortada muhalefet yapılcak bir konu yok...
    değerli dostlar bu tür insanlar hep vardır çünkü

yapılan bir eylemin faydası yada zararı onlar için önemli değildir
    sırf ilgi çekmek için konuşurlar reel hayatta da bunlar böyledir

içindeki boş nefesini çıkarabilmek için ağızlarını açmaları gerek
    hazır açmışken de bir kaç kelime konuşayım diyor
    olay bu sadece
    Last edited by IIIIDoritoSIIII; 09-12-2021 at 06:18 PM.

Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    konu güncel dostlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Böylesine güzel bir öneriyi neden hala hayata geçirmediler anlamış değilim.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    türkiyeyi geçti oyun yakında kdv falanda alırlar