Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

81 Level Mage İle Maradonda Nerde Farm Yaparım ?

Evet arkadaşlar oyuna baya bı ara vermiştim 2400 cash çektik . 2 gün öylesine tıkırdadık 3 . Gün Farm yapalım dedik bı baktım üstünde genie yazmayan slot yok . Gezmedigim yer kalmadı genie yazıyor heryerde dedim canavarların ismi mı değişti ortalıkta mobda yok . Meğer bütün slotları genieler sarmış . Şimdi dicekler yok video at yok cr cr hepsini yaptık abim bana delikanlica 81 lvl Mage nerde Farm yapar eliyle ama bakın ellimizle oynayarak bı deyiverin ağalar be . Lütfen ks at video at zulüm ol gibi kelimeler kullananlar için diyorum discord kanalından banlandim sayenizde siz ses etmeyin burlarda duralım balı .
    Last edited by NativeBrutal; 04-27-2021 at 06:25 PM.

Senior Member
    Maalesef yapılacak bişey yok.
    Yapılacak bişey yoksa yapılacak bişey yoktur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Maalesef yapılacak bişey yok.
    Yapılacak bişey yoksa yapılacak bişey yoktur.
    Premium bitsin bırakıp gideriz doğru diyon dostum o genieli adamlarda kastiklari gbleri ekmeğin üstüne sürerler

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    2021 Yılındayız...

CR kısmı hala forum üzerinden yönetilmeye çalışılıyor tamamen gönüllü CR ekibi tarafından. Keyfe keder...

Coins kasabileceğiniz tüm slotlar Multi PCli Genie Farmerlar (Bunların çok azı tamamen genie ile kasmakta) tarafından el konulmuş durumda. Slota girdiğiniz an ya da slotu almaya çalıştığınız an makrolar devreye girer. Bunları CR bildirmeniz ve oyun içerisinde incelenmeleri tam anlamıyla en az 1 hafta. 1 Hafta slotta savaşmak ve oyun içerisinde incelenmeleri için sabretmek zorundasınız.

Bu oyunu yöneten zihniyet ise yıllardır aynı.

Slot alacaksan karşındaki kişiden daha üstün olman gerektiğini belirtmekte. Ekibini kurup slotu alabilirsiniz diyor.

Kısacası günümüzde Genie ile farm yapabilmek için özellikle eslantta karşındaki kişide 8 PC var ise sende en az 15 PC olmak zorunda.

Eğer 15 PC yoksa moradonda bile farm atamazsın.

Bu oyunu yönettiğini düşünen zihniyetin kafa yapısının değişmesi lazım. Yoksa solo oyuncular bu oyunda zamanla yok olacaklar.
    Last edited by UnforG; 04-27-2021 at 06:11 PM.

Senior Member
    Evil wizard , Raven Harpy. Özellikle Evil Wizard slotunda genie yazısını göremezsin.