Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member
    İlerleyen günlerde itemini dizip jr de cayır cayır pot yakarken düşük lvlli skilleri açık olmayan atakerlerle jr kaybettiğinde anlarsın.

Bu etkinlik şans işi kimi clan sayıp giriyor alıp çıkıyor kimi party karma geliyor kaznaıyor. Her seferinde kazanacaksın diye birşey yok. Öyle olsaydı cz farm isine dönerdi bu jr de

Senior Member
    Toplu heal yok, toplu cc yok. Ee ne olacak pkda? Tekli heal mi atacaksın? Torment, atak kırma geldiğinde tek tek cc mi alacaksın?

JRyi kazansan alacağın gemlerin ederi 3m. Adamların 9mlik kazancını engellemiş oluyorsun. Genelde senin gibi düşük level itemsiz skillsiz giren charların bahanesi: "oyun bana bu hakkı veriyor" oluyor. 23:00'da bdw var. Oyun sana oraya girme hakkını da veriyor, bizahmet item yapana kadar bdwye gir de 3mlik gem kazanma ihtimalin için milletin 9mlik gem kazanma ihtimaline balta vurma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Toplu heal yok, toplu cc yok. Ee ne olacak pkda? Tekli heal mi atacaksın? Torment, atak kırma geldiğinde tek tek cc mi alacaksın?

JRyi kazansan alacağın gemlerin ederi 3m. Adamların 9mlik kazancını engellemiş oluyorsun. Genelde senin gibi düşük level itemsiz skillsiz giren charların bahanesi: "oyun bana bu hakkı veriyor" oluyor. 23:00'da bdw var. Oyun sana oraya girme hakkını da veriyor, bizahmet item yapana kadar bdwye gir de 3mlik gem kazanma ihtimalin için milletin 9mlik gem kazanma ihtimaline balta vurma.
    Ben atak priestim oyun bana böyle oynama hakkı veriyor pot çevirin diyen priest bile gördük. 23.00 BDW girmesi gereken adamın JR'de işi ne değil mi? BDW kazanacaksın exp gelecek , exp kağıdı gelecek. JR kazansan exp kaybediyorsun. 83 olma gibi bir niyetleri yok ki JR'de bir şey kıtlar mıyım derdindedir

80 üstü BDW giremiyorsa, 80 level altı JR girmemeli. Yada 80 level altı eski tip JR'ye girsin devanın canının az olduğu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AgresifPenguenTube View Post
    Bu etkinlik şans işi kimi clan sayıp giriyor alıp çıkıyor kimi party karma geliyor kaznaıyor. Her seferinde kazanacaksın diye birşey yok. Öyle olsaydı cz farm isine dönerdi bu jr de
    Bu etkinlikteki en büyük şans kısmı senin gibi priestlerin kimin partisine gelip otomatik kaybettireceği.

2021 yılında artık oyon bono bo hokko voroyor geyiği yapmayın. Oyuna düzenleme geliyor olsaydı şuan o etkinlik çoktan +80 olmuştu ve np şartı vardı.

Ama şaşırdım konuyu açan kişi hariç pek destek gelmemiş. Herkes artık bıktı demekki pollyannacılık oynamaktan.

Senior Member
    Evet sabah JR'si mükemmel geçti partiye ayak uydurmak için karakterimin üstündekileri çıkardım. 2. Odaya gelmeden JR bitti.
    Tek 83 level benim. Diğerleri 80-81 olsa kabulüm itemleri olmasa yine kabulüm. 3 mage gelmiş normal şartlar altında 3 mage sevindirir bunların levelleri 71-74-74.

Ben bu JR'ye ne için katlandım? Alt f4 atsam cinsin biri CR verse ban yemeyeyim diye mi?

Bıktı artık insanlar 80 level altı giremesin bu etkinliğe.

Senior Member
    Oyun bunu sana veriyor evet ama girdiğinde zaten kaybedeceksin ve kaybettiriceksin.
    80+ ve skilleri açtırmak zor değil o zamana kadar girmezsen sıkıntı yaşamazsın zaten alacağın gem'in değeri yiyeceğin küfürden fazla değil buna inan.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    giremezsin diye bir kural yok.
    o charla jr kazanman için seninle birlikte giren oyunculara güveniyor olman gerek. Yani sen işin uyanıklığındasın.
    küfür yedin diye ağlaman saçma olmuş.
    diğerlerinin yerine kendini koy, daha çok küfür edeceğine eminim.

Senior Member NeedB's Avatar
    74 çok olmuş, 70 lvl de girseydin keşke.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AgresifPenguenTube View Post
    Oyuna yeni başladım diyip 2019 girişli olmana mı şaşırayım bilmiyo numarası yapıp bu kadar şeytanca bir yorum yapmana mı şaşırayım garipsiniz valla sırf insanları rahatsız etmek için yaşıyorsunuz.