Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Forum Banı itirazı hk.

Merhaba,

Forumdan banlanan hesapların bir itirazı olabiliyor mu ?
    Bir arkadaşımızın yazısı üzerine post içinde ilk adminimiz banlamamasına ve uyarı vermesine rağmen ikinci dahil olup uyarı yerine süresiz ban atmıştı.
    Aslında burada kendisinin bir başka yerin reklamını yapma niyeti yoktu.
    Reklam sebebiyle ban yediğini öğrendik.
    Evet serzeniş olarak kurallara aykırı olmuş fakat uyarı verilmişken süresiz bana dönmesi pek etik olmayabilir.
    Kaldıki adminimiz kuralları hatırlatan yazıyıda paylaşmış ve kişi tarafından ekstra bişey gelmemiştir.
    Ayrıca okudugumuzda burada oynayan biri olduğunu ve kesinlikle başka bir reklam yapmadığını anlayabiliyoruz.
    Oyuncu kaybetmemek adına bu postu açtım.
    Buradaki toplulugun değer kazanması herkese fayda sağlayacaktır.

İlgili konu başlığını paylaşıyorum ve bir daha değerlendirmenizi rica ediyorum.

https://forum.nttgame.com/forum/show...ilinen+postlar

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Elbette süreli veya süresiz banlanan hesaplar için itiraz edebilirsiniz. Biz bu hesaplar için yeniden inceleme yapabiliriz. Bahsettiğiniz hesabı incelediğimde linklediğiniz konu dışında silinmiş konusunda forum kurallarını ihlal ettiğini görüyoruz.

Forumda özgürce eleştiri yapma hakkına sahipsiniz ancak ne yazık ki bazı kullanıcılar düzgün bir üslup kullanmadıkları gibi hakaret içeren yazılarına da eleştiri diyebilmektedirler. Bu gibi durumlar için oluşturduğumuz rehber konusunu inceleyebilirsiniz.

[Rehber] Eleştiri Yaptım Ceza Aldım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.