Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Gab's adamant - aegis farki

Selamlar...

Açıklamalara göre GABS ADAMANT +7 ve BUGLU AEGIS dediğimiz Legandary Sheild'in özellikleri birerbir aynı. Ancak hurafe mi değil mi bilmiyorum bazı insanlar GABS ADAMANT'ın skill option'u olan patlama dediğimiz olayın daha sık olduğunu söylüyor. Bu konuyla ilgili kesin bir tecrübesi ya da bilgisi olan var mı ? İki item arasında bir fark var mıdır görüntü haricinde?

Özellikle biricik oyun yetkililerimiz ( GM'LERİMİZ <3 ) Yanıtlarsa çok memnun olurum.

İyi forumlar

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Oyun sistemi açısından fark olacağını sanmıyorum çünkü ikisinde de aynı özellik var sadece görünüş farklı bu tarz hurafeler çok oluyor örneğin bir priestin adamantı 10 kere patlar başka bir oyuncunun 3 kere patlar ama sorsanız diğeri farklı gibi düşünenler olabiliyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bazılarının gabsları okunmuş olur, bir kere dokunursun patlar. Okutmak lazım fatih köprü altında bu işi yapan bi Gas'p cı var. 22:40 ile 22:50 arasında jr saatine denk gelecek şekilde tezgah açıyor, deneyin derim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Oyun sistemi açısından fark olacağını sanmıyorum çünkü ikisinde de aynı özellik var sadece görünüş farklı bu tarz hurafeler çok oluyor örneğin bir priestin adamantı 10 kere patlar başka bir oyuncunun 3 kere patlar ama sorsanız diğeri farklı gibi düşünenler olabiliyor.
    Bir de şey vardı. Gab'ı repair yapma, yanıp sönsün, daha çok patlıyor denilirdi.

Konuya yanıt verecek olursam. Ben de bir fark olacağını sanmıyorum. Sadece görsel olarak farklı.

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bazı aegisler upgrade edilemez onlar farklı sadece