Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

28 ay oldu csw bifrost krowaz gelmiyor.

28 ay oldu Gelmiyor mu GELEMİYOR mu cidden merak ediyorum.

Junior Member
    Vega Altar Sirius sunucularına hiç bi zaman gelmicek boşuna bekleme

Senior Member
    Sizin oynadığınız sunucuda yok. Ama oyunda var bu haritalar. Çok isterseniz buyrun gelin.

Senior Member
    gelmesin.isteyen olan yerlere gidebilir.

Quote Originally Posted by Tristessa View Post
    Vega Altar Sirius sunucularına hiç bi zaman gelmicek boşuna bekleme
    seni buna kim inandırdı Sana bunu kim söyledi ? Gm ler bile gelecek dediği halde sana ne oluyor acaba

Krowazı bekleyen Pazarcılar büyük ihtimal fakat gelme ihtimali çok düşük 3 sunucu için . GB bu kadar pahalı iken stokcuların kar yapmalarına göz yumacaklarını sanmıyorum . Bir yandan güzel olur gelirse yeni itemler olur piyasada farkındalık yaratır . Şahsen Windforce ile Siriusta oynamak isterim Diezde kullanıyorum çok güzel bir silah Raum da aynı .

Birde dün Siriusta Wrinom taşı gördüm 1.5 gb den pazara koymuş nasıl düşürmüş hala onu düşünüyorum =)
    '~ ß i я ' ч є я є ' к α d α я ' ç є к є я i м ' ü ƒ Ŀ é d i ğ i м d é ' к α у ß σ Ŀ υ я ѕ υ η.. ~'

Quote Originally Posted by PlayerKaRaGuLLe View Post
    seni buna kim inandırdı Sana bunu kim söyledi ? Gm ler bile gelecek dediği halde sana ne oluyor acaba
    İtemlere o kadar para döksen sende kafanda kurarsın hiç gelmeyecek diye
    Quote Originally Posted by CehennemZebanisi17 View Post
    Krowazı bekleyen Pazarcılar büyük ihtimal fakat gelme ihtimali çok düşük 3 sunucu için . GB bu kadar pahalı iken stokcuların kar yapmalarına göz yumacaklarını sanmıyorum . Bir yandan güzel olur gelirse yeni itemler olur piyasada farkındalık yaratır . Şahsen Windforce ile Siriusta oynamak isterim Diezde kullanıyorum çok güzel bir silah Raum da aynı .

Birde dün Siriusta Wrinom taşı gördüm 1.5 gb den pazara koymuş nasıl düşürmüş hala onu düşünüyorum =)
    Savaşlarda bir şey kesince düşebiliyormuş kristaller.
    Çeşitlilik iyidir çoğu kişi sıkıldı bakma gelmesin diyenler mevcut iteme çok para dökenler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bir çok yayında csw ve eski bifrost'un istendiğini ama yapımcı firmanın uygun görmediği söylenmişti. İlerde eklenirse gerekli açıklamalar forumdan yapılır.

Senior Member
    Krowaz gelmemesi sizin iyiliğiniz içindir.

Senior Member
    şu saatten sonra krowaz csw bifrostun gelmesi sadece yeni serverin habercisidir. o yüzden geldiği gün altar vega siriusta oyuncu kalmaz.