Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Knight royale hakkinda

Knight royale'de warrior ok sikarken ok skillerinin işlemedini bug olduğunu fark ettim 4 5 atimdan sonra işliyor rogue ile denediğimde ise bi bug olmadiğini gördüm düzeltilmeli.

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    karakterinde dex varsa üstünsün sadece rogue etkinliği her zaman ki gibi adalet yok

Senior Member
    aynen öle cewap verende yok kardeşim bunu bildirin yekililere bug resmen bildigniz BUGGGGGGGGGG düzeltin şunu

Senior Member
    güncell konuuu

Senior Member
    İlk geldiği günden beri bilinen ve sanırım sözde bildirilen bir durum olması gerekiyor zaten. Ayrıca bu bug sanırım en masumu teamingin daha önüne geçilemedi umarım geçerler bir gün ve düzelir .

Senior Member
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    İlk geldiği günden beri bilinen ve sanırım sözde bildirilen bir durum olması gerekiyor zaten. Ayrıca bu bug sanırım en masumu teamingin daha önüne geçilemedi umarım geçerler bir gün ve düzelir .
    sanmıyorum umarım bakarda düzeltirler iletirler umarım bu durumu yetkililere

Senior Member
    evet bi açık daha buldum adamlar görünmez bi şekilde geliyor sanırsın gtada görünmezlik şifresi yazmş adam görünemz biri vuruyor ama görünemz

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    evet bi açık daha buldum adamlar görünmez bi şekilde geliyor sanırsın gtada görünmezlik şifresi yazmş adam görünemz biri vuruyor ama görünemz
    O yeni gelen scrolların özelliği. TP ile Blink sc'si geldi. Adamlar uzakta gözüküyor ama yanında. Görünmez yani.

Senior Member
    Knight royal de bir sıkıntı daha var bazıları 2 li 3 lü şekilde dolanıp oynuyorlar buna da bir cözüm gerek cok rahatsız edici bir durum

Senior Member
    aynen öyle dünde geldi adamlar yan yana geziyolar birbirlerine vurmuyolar 2 kişi birilerini kovalıyor sürekli bu nasıl bir etkinlik anlayışıdır böyle adamlar eğlencesine mod yapmışlar onu bile suistimal yapıyorlar yazık