Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: Droplar Hk.

drop oranlarını sizler bu hale getiryorsunuz...İnanın 7/24 aynı slotta farm atıp bu oyunda coins kazanmayı meslek haline getiren kitle azımsanmıcak halde..O yun yonetiminin genede insaflı davrandıgını soleyebilirm. Bu durumda premium alıp illaki bunun parasını cıkarmalıyım zarar etmemeliyim kafasından cıkın...Oyun pahalı evet ama sonuçta bu zevk. Farm atarak çar dizme donemi bu oyunu meslek halıne getiren insanlar yuzunden ortadan kalkmıstır...

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by gok_ThM97Zv6 View Post
    Evet arkadaşlar cz de farm atamadığım Ardreamdede expe yatacak charım olmadığı towna dm cekilmediği için.

3 serverda draki giriyorum .. 4 er hak war 36 draki giriyorum günde

ben güncellemeden sonra hiç süperior box alamadım arkadaşlarımda alamadı.

Mgame kimseye bildirim vermeden drobu Solucandan ironneck düşürme şansına düşürmüş yada kaldırmıştır.

toplam 500 üzeri drakide 1 kutu alamadık.
    İşleri bu duruma sen ve senin zihniyetindeki oyuncular getirdi. O yüzden Kudüs'e doğru yol almanı tavsiye ediyorum zira ağlama duvarı orda.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Droplarda değişiklik yok bence saat olarak değişebiliyor droplar . Mesela 2 gün Draki 1 tane bile wb chtin atmadı fakat 3. gün ilk hakkımda kutu attı . Hatta ertesi gün ilk drakide 6 tane wb aldım diğer 2 tanesinden 1 tane attı . Moblara gidiyorum 1 saat birşey atmazken diğer 1 saat 3 katı drop alıyorum . Dropları 1 saatle yada gittiğiniz saat ile kıyaslamayın yanlış olur . Sizin olduğunuz slottan oyunda bir sürü var ve droplar sürekli server değiştirerek sıra ile düşebiliyor . Mesela s1 m1 de 11den 12 ye kadar drop almamışsındır ama S1 m2 de ki arkadaş o süre içinde drop almıştır =)
    '~ ß i я ' ч є я є ' к α d α я ' ç є к є я i м ' ü ƒ Ŀ é d i ğ i м d é ' к α у ß σ Ŀ υ я ѕ υ η.. ~'

Senior Member
    Bakın adam 2-3 aydır skeleton kesiyor. Sorsan oyun oynuyor

2-3 aydır skeleton mu kesilir diye sana drop atmıyordur artık. Git başka karakter aç

Şu konuyu açarken insan utanır. 2-3 aydır skeletonda durarak ne yapıyorsun? Karakter diziyorum deme yemezler , Level zaten kasmıyorsun. Ne yapıyorsun açık konuşsana ?