Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Droplar Hk.

Hybrid View

Droplar Hk.

EVET ARKADAŞLAR BAŞLIKTANDA ANLAYACAĞINIZ ÜZERE MGAME HERHANGİ Bİ BİLDİRİM YAPMADAN DROPLARI DÜŞÜRMEYE DEVAM EDİYOR.
    Destan serverinda yaklaşık 2 3 aydır skeleton slotunda farmlıyorum ve 2-3 ay öncesine ait günlerce 24 saat drop hesaplaması yaptım..
    4 5 gündür dropların azaldığından şüpheleniyordum, 4 5 gündür 24 saat üzerinden drop hesaplaması yapıyorum ve dediğim gibi skeletondan 2 tane çıkan itemin drobunu yarı yarıya düşürmüş olduklarını gördüm.hatta 1. ve 2. gün yaptığım hesaplardan emin olamadım günden güne değişebileceğini varsaydım ama 4 5 gündür aynı şekilde hesaplıyorum ve en çok çıkan itemin itemin drobunu yarı yarıya düşürmüşler bundan emin oldum...
    BAKIM SONRASI AÇILAN DROPLAR MI DÜŞTÜ KONULARINA ESKİDEN GÜLÜP GEÇERDİM ''YA DROPLAR DÜŞSE ADAMLAR GÜNCELLEME NOTLARINA EKLER '' DİYE KENDİ KENDİME MIRILDANIRDIM AMA BUNU TEST ETTİKTEN SONRA GERÇEKTEN OYUNCULARA HERHANGİ Bİ BİLDİRİM YAPMADAN DROPLARIN DÜŞÜRÜLDÜĞÜNÜ KANITLAMIŞ OLDUM !!

Mod arkadaşlar lütfen gelipte böyle birşey söz konusu değildir gibi cümleler sarf etmeyiniz hesaplamalarım sadece bir gün üzerinden değildir 1 hafta üzerinden farklı farklı karakterlerle hesaplanmış ve kesin sonuca bağlanmış hesaplardır
    Last edited by _DizzyMask_; 04-25-2021 at 06:21 AM.

Junior Member
    iyi olmus , daha az sigara icersin artik

Senior Member
    Valla bu sabah canım sıkıldı, geçtim cz ye, bastım dc flashımı oturdum tekli stone golem slotuna, 45 dk farmladım. 35 mana, 150 k lık çöp, 0 ts kastım.

Senior Member
    Tamam dropların bildirim yapılmadan düşürüldüğüne katılıyorum.
    Ama bunların hepsi sizin iyiliğiniz için.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Drop oranlarında azalma veya artış yapıldığı zaman bu mutlaka güncelleme notlarında belirtilir ve belirtilmiştir. Geçtiğimiz güncelleme notları konularına göz atabilirsiniz; Güncelleme Notları

Gizli drop düşürüldü, habersiz nerf geldi gibi durumlar söz konusu değildir sadece kulaktan dolma bilgilerdir lütfen itibar etmeyiniz.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Aç kalmışlar Droplar yüksek olacak diye bir kural mı vardı hatırlamıyorum

Ben şaşırmıyorum artık bu drop olaylarına dc premium 10 flash ile 12 günde drakiden 4 wb aldım bunda şaşılacak bişe yok mesela

Senior Member
    Hafta sonları arttığını düşünüyorum

Senior Member
    Evet arkadaşlar cz de farm atamadığım Ardreamdede expe yatacak charım olmadığı towna dm cekilmediği için.

3 serverda draki giriyorum .. 4 er hak war 36 draki giriyorum günde

ben güncellemeden sonra hiç süperior box alamadım arkadaşlarımda alamadı.

Mgame kimseye bildirim vermeden drobu Solucandan ironneck düşürme şansına düşürmüş yada kaldırmıştır.

toplam 500 üzeri drakide 1 kutu alamadık.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by gok_ThM97Zv6 View Post
    Evet arkadaşlar cz de farm atamadığım Ardreamdede expe yatacak charım olmadığı towna dm cekilmediği için.

3 serverda draki giriyorum .. 4 er hak war 36 draki giriyorum günde

ben güncellemeden sonra hiç süperior box alamadım arkadaşlarımda alamadı.

Mgame kimseye bildirim vermeden drobu Solucandan ironneck düşürme şansına düşürmüş yada kaldırmıştır.

toplam 500 üzeri drakide 1 kutu alamadık.
    İşleri bu duruma sen ve senin zihniyetindeki oyuncular getirdi. O yüzden Kudüs'e doğru yol almanı tavsiye ediyorum zira ağlama duvarı orda.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!