Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

pazar kurma(kapatılan konum)

oncelıkle ben son msjlarımı bılgılendırme ıcın değil bır elstiri olarak yazdım o yuzden gerekli bilgilendirme yapılmıştır msjına gerek yoktur diğer mod arkadasınız zamanında zaten gereklı bilgilendirmeyi yapmıştır serzenişimde zaten siz modlara değildir oyunla ilgili bir yaptırımı olmayan bir insana niye serzenişte bulunayım konunun farklı yerlere cekılmesı olayını zaten hiç anlamadım burası forum eyv kuralları var kural olmadan çivisi cıkar zaten ama eleştiri yapılmıycaksa ne anlamı var forumun forumda sadece bug hata etkınlık duyuru mu konusuyoruz burası genel tartısma bolumu yani ben burda eleştiri yapamıycaksam nerde yapıcam ha dersınız eleştiri yasak kapatır gırmem bu kadar basit konuyuda bir yere cekdiğim yoktur acık acık soyluyorum isterseniz video yu burda paylasayım ısterseniz ozelden atayım hersey acık bır sekılde ortadayken bir yaptırım olmuyosa ben bunun altında baska bırsey ararım ya ilgisizlık yada koruma 3. bir sey varsa siz soyleyın bılelım su anda yaptığım seyın sebebi ban mıdır bilmem acıkcası artık umrumdada değil yıllar sonra yeniden baslıyım dedim oyun ıcı sorun pazarımın ustune kurmasıymıs felan hıkaye aslında mesele senın oyuncularının haklarını koruyup koruyamaman isterseniz forumdan da oyundanda ban atın elestiriyi kaldıramıyan ve oyuncularıyla ilgisi olmayan bir oyun gunumuz sartlarında anca yerınde sayar oda bir sure sonrası mağlum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Diğer konunuz üzerinden tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Eleştiri yaptığınız için ceza almazsınız ve kimse eleştiri yaptığınız için konunuzu kapatmaz. Eleştirinin dozunu kaçırırsanız ve ithamlarda bulunursanız gerekli adımlar atılır. Ayrıca forumun genel bölümleri rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bölümler değildir. Lütfen size belirtilen şekilde raporlama yapınız ve raporunuzun sonucunu Cheat Reports bölümünden takip ediniz.

Junior Member
    eyv bilgilendirme yapıldı da benım sızınle ılgılı bır sorunum yok zaten ne diğer konuda ne bu konuda size ithamda bulunmadım zaten görev tanımı belli olan kişileri neyle ithamda bulunabilirim. elestiri dozunu asmıssın dıyorsunuz eyv dilin kemiği yok kacırmısızdır belkı lakın sıze bir yol gosterilir ve sizde o yolu harfiyen uygularsanız ve değisen bir sey olmassa insanlar baska birsey arar altında siz mod sunuz gorevınızı yapıyorsunuz sızın gorev tanımınız bu bilgilendirmeden oteye gıdemıyorsunuz e kusura bkmayın bilgilendirdiğiniz seyleri oyun yonetımı uygulamıyorsa oyuncunun ne yapmasını beklıyorsunuz bugun son report umu yapıcam değisen bir sey olmadığını bi kac gun sonra bu konunun veya kapatılırsa yenı bır konunun altına videolu isimleri silinmiş bir sekilde atıcam o zaman anlarsınız belkı ne denli oyuncuların caresiz olduğunu

Siz belirttiğimiz şekilde geçerli bir raporlama yaparsanız Cheat Reports ekibi gerekli kontrolleri sağlayacaktır. Diğer konunuzda da belirttiğim gibi kural ihlali karşısında cezai işlem uygulamama gibi bir durum söz konusu olamaz ancak raporlarınızı geçerli bir kanıt ile doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Senior Member
    buyumu tutan birini 6 dk lık videyla bu gün report ettim ara ara buyu bırakıp trekrar tutuyor video 6 dk lık fakat bu saatlerce sürüyor pm gelmese buyun tutuluyor diye farketmiyecem bile reportuma gelen cevap
    Bu tür eylemler sürekli ve kasıtlı olarak yapılıyorsa yer değiştirerek pazarınızı engellemeye çalıştığını tek videoda gösteriniz

daha önceki repotlarımdada sel pazarımın ustune kuruyordu aynı kişi pazarı bozup yer deyıştırıyordum takıp edip ustüme kuuruyodu yada diyer karekterini üstüme getiriyordu pm lere baktığınızda aynı kişinin karekteri olduğunu okuma yazma bilen herkes anlar fakat video kalitesi düşük dendi işlem görmedi videoda hersey acık görünüyor düşük kalite olsa ne olur sonuçta vizyona koymuyacaz videoyu

Quote Originally Posted by HasAli View Post
    buyumu tutan birini 6 dk lık videyla bu gün report ettim ara ara buyu bırakıp trekrar tutuyor video 6 dk lık fakat bu saatlerce sürüyor pm gelmese buyun tutuluyor diye farketmiyecem bile reportuma gelen cevap
    Bu tür eylemler sürekli ve kasıtlı olarak yapılıyorsa yer değiştirerek pazarınızı engellemeye çalıştığını tek videoda gösteriniz

daha önceki repotlarımdada sel pazarımın ustune kuruyordu aynı kişi pazarı bozup yer deyıştırıyordum takıp edip ustüme kuuruyodu yada diyer karekterini üstüme getiriyordu pm lere baktığınızda aynı kişinin karekteri olduğunu okuma yazma bilen herkes anlar fakat video kalitesi düşük dendi işlem görmedi videoda hersey acık görünüyor düşük kalite olsa ne olur sonuçta vizyona koymuyacaz videoyu
    Cheat Reports bölümünün kuralları mevcuttur ve bu kurallara uygun şekilde raporlama yapmanız gerekmektedir. CR ekibinin tarafınızdan istediği şekilde raporlama yapmalısınız.

Senior Member
    Bu ban sebebi olmalıdır sizin pazarınızın üzerine pazar kuran kişi acilen ban yemeli hatta birdaha oyuna girmemlidir . böyle kendi menfaatinende başkasını düşünmeyen oyuncular oyunda asla barınmamalıdır . geçen gün diez moradon merdivenlerden çıkınca bir buy pazarına bakmaya çalıştım on saat birisi pazara tıklamış bekliyor öylece . benim videolarım cam gibi kayıt ediyor birdaha öye başkasına haksızlık yapayım diye pazar tutan olursa gerekirse 1 saatlik videosunu çekerim ama oyundan uzaklaşması için ne gerekiyorsa yaparım .

Junior Member
    Suç: Disturbing Gameplay - Pazar Engelleme

Gerekli işlemler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler!

bu sonucun cıkmasını beklemıyordum ustune bu kadar hızlı sonuc alınmasını hıc beklemıyordum tesekkurler

Belirttiğim gibi kural ihlali karşısında cezai işlem uygulamama gibi bir durum söz konusu olamaz, ihlal var ise cezai işlem kaçınılmazdır.