Results 1 to 7 of 7

Thread: Silinen postlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Silinen postlar

en ufak hakeret içermeyen eleştiri postlarım neden siliniyor haydi siliniyorsa neden şahsıma şu şu kurallar ihlal edildi diye bi bilgi gelmiyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    knk fark ettım bende ama sımdı banlıcaklar senı

Junior Member
    Çok saçma olaylar post silmek falan. Adam bug report yapmış düzeltmek yerine silmek ayıp bence. En azından adama bir özel mesaj atsaydınız.

Senior Member
    Gece gece kopyala yapıstır zor gelıyordur

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Esfandiari View Post
    en ufak hakeret içermeyen eleştiri postlarım neden siliniyor haydi siliniyorsa neden şahsıma şu şu kurallar ihlal edildi diye bi bilgi gelmiyor
    Merhabalar,

Forum konunuzu inceledim. Forum kurallarına aykırı cümleler içermektedir. Konunuz veya postunuz siliniyorsa forum kurallarına uygun olmadığı içindir. Açıkcası ekip arkadaşımın forum hesabınıza ceza vermesi gerekirdi. Ancak inisiyatif kullanarak ceza vermediğini düşünüyorum.

Lütfen forum kurallarına uymaya özen gösterelim.

Eleştri yaptım ceza aldım [rehber]

Forum Kuralları

Quote Originally Posted by ISelahattinEyyubil View Post
    knk fark ettım bende ama sımdı banlıcaklar senı
    Merhabalar,

Sizin de bu şekilde yazmanız pek doğru değil. Moderatörler oyuna gönül vermiş knight online oyuncularından oluşmaktadır ve bizden istenen neyse onları uyguluyoruz. Kurallar dahilinde hareket edilmektedir. Bir kullanıcının forum hesabının banlanmaması için esnek davranıyoruz. Önce uyarılarda bulunuyoruz. Eğer devam ediyorsa, süreli olarak uzaklaştırıyoruz. Cezası bittikten sonra aynı şeylere devam ediyorsa süresini uzatıyoruz. Yine devam ediyorsa süresiz uzaklaştırabiliyoruz.

İyi forumlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nekrobatuu View Post
    Çok saçma olaylar post silmek falan. Adam bug report yapmış düzeltmek yerine silmek ayıp bence. En azından adama bir özel mesaj atsaydınız.
    Merhabalar,

Bug report kısmı olarak hata listesinden bahsediyorsanız o bölümde de bazı kurallar mevcuttur. O kısım normal forum bölümleri gibi değildir. Soru yanıt şeklinde ilerlenmiyor veya her konu orada duracak anlamı taşımamaktadır. Başka oyuncuları etkileyen ciddi bir sorun olabilir.

Yapımcı firma da hata listesi bölümünü takip etmektedir. Son gelen güncellemede bazı maddeler hata listesine bildirilen konulardı. Bilginize.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Gece gece kopyala yapıstır zor gelıyordur
    Merhabalar,

Bu durumun komik olduğunu sanmıyorum. Size kopyala - yapıştır gibi gelebilir. Açılan konular eğer diğer açılan konular ile aynı ise veya farklı bir yanıtı yok ise, kalıp ifadeler ile açılan konuya yanıt verilir.

İyi forumlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Kapatılmış konulara normal koşullarda post atmam ama moderatör arkadaşlarımız sizlere tüm iyi niyetleriyle yardım edip bu kadar tolerans gösterdikleri halde hala konuları trollemeye devam etmişsiniz. Önceki postlarınızı incelediğimde bir çok kuralı ihlal etmenize rağmen hiçbir uyarı ya da ceza almadığınızı görüyorum ve size karşı gösterilen toleransı yanlış algıladığınızı düşünüyorum. Bu nedenden dolayı;

Forum kurallarını ihlal eden forum hesapları süresiz kapatılmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.