Results 1 to 7 of 7
    Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Grafik güncellemesi hakkında...

Grafik güncellemesini benim kadar iple çeken biri daha yoktur hatta geçmişte 2 sene önce konu açmıştım RTX eklensin diye ama dikkate alınmamıştı pek. Bu eklenen de shader özelliği yani çok benzer bir teknoloji diye biliyorum. Yani kısmen 2 sene önceki hayalim bu gün gerçekleşti ve uzun bir ara verdiğim oyuna tekrar geri dönüş yapmamı sağladı. Bu yeniliği getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım benim gibi grafiği önemseyen insanlar için bu konuda gelişmeler olur.

Bence de çok güzel oldu , böyle şeyleri görmek insanı mutlu ediyor.

Senior Member
    bu konulardan aşırı anlamasamda suya bakınca yansımanın gözükmesi ve gölgelerin güneşle orantılı hareket etmesi bence çok ileri seviye bi atılım bu oyun için.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    : sizin grafikten anlayışınız mükemmelmiş.Arada dışarı çıkın nefes alın selam verin millete kendinize gelin

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Açıkcası benim de uzun zamandır beklediğim bir durumdu. Bu kadar hızlı getireceklerini de düşünmemiştim. Yapımcı firma alışık olmadığımız şekilde hızlı davrandı.

Eski bir oyuncu olarak benim diğer isteklerim yeni haritalar, yeni moblar, ve yeni dungeonlar. Bunlar da yavaş yavaş gerçekleşirse gerçekten çok mutlu olurum.

Quote Originally Posted by frooosty_31 View Post
    : sizin grafikten anlayışınız mükemmelmiş.Arada dışarı çıkın nefes alın selam verin millete kendinize gelin
    Sizin grafik anlayışınız farklı olabilir. Oyunumuzun oyun motoru 2000 senelerine aittir; yapılabilecek en iyi ayar gelen güncelleme şeklinde olduğunu düşünüyorum. En fazla var olan grafiklere makyajlama, düzenleme, doku iyileştirmeleri, nesneler veya animasyonlar eklenebilir. O yüzden çok abartılı bir beklenti içinde olmamak gerekir diye düşünüyorum.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    kardeş iyi güzel efectler geliyor beğenmiyorsunuz.
    Fakat doların 8 , euro nun 10 olduğu bir ülkede bir cogunluk hala çok eski bilgisayarlarla oyunu oynamakta.
    KO oynayan kitle zaten efect için oynamıyor , o yüzden abartmayın

Senior Member
    Harika bir güncelleme