Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Ziraat Kredi Kartı Hk.

Sayın yetkikiler aylardır ziraat kredi kartıyla kc alınmıyor Paybyme ile yaptığım telefon görüşmesinde bizlik problem yok sorun nttgame de diyor ve aylardır bu sorun düzeltilmemiş.Benim ziraat kredi kartım var ben cash yükleyemiyorum ne yapıcam tekrar gidip başka bankadan kredi kartı mı satın alıcam ? Şu sorunu düzeltecek bir ALLAHIn kulu yok mu ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Bu konuda destek almanız için bilet göndermeniz gerekiyor.
    Bilete satın alma işlemi yaptığınız kartın ilk 6 ve son 4 hane bilgisini de ekleyiniz.

Destek Sistemi ve Bilet Oluşturma
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Bu konuda destek almanız için bilet göndermeniz gerekiyor.
    Bilete satın alma işlemi yaptığınız kartın ilk 6 ve son 4 hane bilgisini de ekleyiniz.

Destek Sistemi ve Bilet Oluşturma
    Neden böyle bir şey yapıyoruz diger bankaların kartlarıyla kc çekme problemi yaşanmıyor neden sadece ziraat ve 4-5 aydır bu problem var hırsız mıyız biz yani ? dolandırıcımıyım ben ?

Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Sayın yetkikiler aylardır ziraat kredi kartıyla kc alınmıyor Paybyme ile yaptığım telefon görüşmesinde bizlik problem yok sorun nttgame de diyor ve aylardır bu sorun düzeltilmemiş.Benim ziraat kredi kartım var ben cash yükleyemiyorum ne yapıcam tekrar gidip başka bankadan kredi kartı mı satın alıcam ? Şu sorunu düzeltecek bir ALLAHIn kulu yok mu ?
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Günlük hayatta ziraat ve garanti kartlarını kullanıyorum, onlarla da KC yükleyemiyorum.
    Kendimce şu kadar çözüm bulabildim. Ziraat kartımla 400 veya 800 kc yüklerken genelde hata vermiyor. ama 1200 veya üstü kc almaya çalışınca %100 hata veriyor. Arayıp durumu ziraat bankası müşteri hizmetlerine anlattım. Sorunun onlardan kaynaklanmadığını söylediler.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ziraat ve Vakıf ile paybyme denedim olmuyor. Genel bir sorun mu var ?

Benim kartlarımda kabul olmuyor , paysafecard sorunsuz çalışıyor. Bunun haricinde esn ile diğer bayilerden alım gerçekleştirebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheGeed View Post
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Günlük hayatta ziraat ve garanti kartlarını kullanıyorum, onlarla da KC yükleyemiyorum.
    Kendimce şu kadar çözüm bulabildim. Ziraat kartımla 400 veya 800 kc yüklerken genelde hata vermiyor. ama 1200 veya üstü kc almaya çalışınca %100 hata veriyor. Arayıp durumu ziraat bankası müşteri hizmetlerine anlattım. Sorunun onlardan kaynaklanmadığını söylediler.
    Hem ziraat bankasını hemde paybyme yi arayıp konuştum sorunun nttgame de olduğunu söylüyorlar bu kadar basit.İnternetten her şeyi satın alabiliyorum ama şurdan gelip KC alamıyoruz şaka gibi ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by wuztena View Post
    Benim kartlarımda kabul olmuyor , paysafecard sorunsuz çalışıyor. Bunun haricinde esn ile diğer bayilerden alım gerçekleştirebilirsiniz.
    Kredi kartım varken niye bayilere gidip ordan daha fazla para ödeyerek satın alayım şaka mı yapıyorsun sen ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Konunun en başında belirtildiği gibi bu durum hakkında bilet atılıp detaylı inceleme yapılması gerekmektedir. Destek ekibinden yanıt alana kadar alternatif çözüm olarak farklı bir banka kartı ile deneme yapabilirsiniz.

İyi forumlar.