Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 32 of 32

Thread: Utc tiklama

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kebosa View Post
    Kronometre ile emek vererek nasıl giriyorlar ? Altar sunucusunda ft etkinliğine macro hariç giren kişi sayısı en fazla 3 veya 4 kişidir.
    I. Sunucu saatini baz alarak kronometreyi senkronize etmeyi denedim. ( Sunucu saati ile etkinlik giriş saatleri ne yazık ki eş zamanlı değil.)
    II. Chat kısmında bulunan "user information" kişi sayısını takip ederek girmeyi denedim. ( Pikosaniye bazında refleks gösteremezsen giremezsin.)
    III. Yukarıdaki kısımda çıkan etkinlik bildirimi, denedim. ( user information kısmında, bölgedeki oyuncular azaldıktan sonra yazı çıktığı için etkisiz bir yöntem.)

Bunlar dışında önerebileceğiniz denemesi bedava yöntem var mı ?
    Dostum şimdi burda sana ftye giriş dersi verecek değilim. Kendini geliştirmeli ve bunu nasıl yapabileceğini düşünüp bulman lazım. Hayır ben bununla uğraşamam insanları makro olarak itham etmek daha kolay diyorsan kendi bileceğin iş kimse seninle kendi emeklerinin sonucunda elde ettikleri yöntemleri paylaşmaz.

Ft utc macrosuz gıren yok mu elbette var ama konuyu nıye kalkıp yeteneğe emeğe bağlıyosunuz kı sımdı 80 kısının alındığı bır etkınlığe 400 kısı tıklıyor bu 400 kısıden 40 kısı macro ıle gırıyor ıse 40 ı gectım 10 kısı bıle macro ıle gırıyorsa burda bır emek hırsızlığı vardır. bunun cozumu ıcın onerı sunanları yeteneksızlıkle taktık bılmemekle suclamak bana gore aymazlıktır. bır arkadasta demıstı sw den sw ye gore değişir etkınlığe gırısınız sahsen ben destanda utc saati emc de town bile atamıyorum o derece sıkıntı oluyor diğer sw lerın durumunu bılmem bırınde 1000 kısı tıklar dığerınde 500 kısı tabıkıde 500 kısıde ıcerı gırme olasılığın artıcak