Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Utc tiklama

Junior Member
    Tıklama olayı değiştirilmeli yada npc başında tıklayan makroculara bir çözüm bulunmalıdır. Daha yukarıdan yazı geçmeden nano saniye seviyesinde mcro ile tıklayanlar yüzünden normal eliyle tıklayan kullanıcıların girmesi kişi sayısındaki limit nedeniyle oldukça zorlaşıyor. JR girişi, yada drakideki sıra sayma olayındaki gibi herkes tıklasa ve arasından seçeceği 80 kişiyi ilgili alana alsa daha güzel bir sistem olur.

Öyle bir hal almış ki macro ile girdiklerinden süreki artık nerede ne atacağını saniyesine kadar biliyorlar biz giremeyenler olarak bir çözüm bulunmasını istiyoruz.

Senior Member
    Macrosuz girebiliyorum. Bence bilgisayarınız veya internetiniz kötü ki girerken kasma yaşıyorsunuz.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    olympiada serverle alakası olmayan çıkıpta pk atmayan servere bi yararı olmayan ne kadar adam varsa cuma günü servere girer utcye makroyla giriş yapar utc bitince aldıgı dropları tl ile sitelere satar sonra cıkar asıl oynadıgı servere girer..olan o serverde oynayan pksını atan ama utcye giremeyenlere olur..Utc giriş için np istiyoruz sağ np yetti artık.

Senior Member angelrock's Avatar
    Macrosuz girelemez demek doğru değil ben yıllardır makrosuz giriyorum. Kişinin pc den aldığı fps, bağlantı, ve aynı anda katılım yapan oyuncu sayısı gibi faktörler ne yazık ki etkinliğe girişi olumsuz yönde etkileyebilir.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    FT NPC 'si hareketli olursa madendeki npc gibi işte o zaman makroculara kesin bir çözüm bulunmuş olur bu zamana kadar garanti giriyorlar nasıl girdin diyorum macro ile girdim diyor pişkin pişkin.

Senior Member
    Jr gibi 2 kez tıklasak daha mantıklı bence. Çünkü UTC de Royal gibi olursa yine makro avantaj sağlar. Belirli bir noktaya sürekli sol tıklar ve join yazısı gelir gelmez içeri alacağı için bi çözüm olmaz.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sheva44 View Post
    Bugün saat 21:00 de eğer gm ricamı kırmaz ise girip Utc nin yazı geçmeden oyuncuların nasıl giriş yaptığını görsün. Ben yazı geçmeden birçok oyuncunun girdiğini gördüm.Şahsen ben yazı geçmeden o secenekten elimi mause dan çekemez iken diğer oyuncular nasıl çeker ? Benim şahsi düşüncem macrodur.SERVER DİEZ .
    O sirada kendi makrosuda tikliyor olabilir giris icin

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Macrosuz girelemez demek doğru değil ben yıllardır makrosuz giriyorum. Kişinin pc den aldığı fps, bağlantı, ve aynı anda katılım yapan oyuncu sayısı gibi faktörler ne yazık ki etkinliğe girişi olumsuz yönde etkileyebilir.
    Servere gore degisir. Destan gibi serverde makrosuz imkansiz. 5 haftada 1 kere girebildim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 321qqqx View Post
    şahsi fikrim herkesin makrosu yok bu oyunda ve olmakda zorunda değil elle oynayanda çok oyuncu var. mod arkadaş saat takip etsin demiş. saat takip edecek özellikde pc de yok tıklama anında serverda lag oluyor. bence oyun içerisindede hali hazırda zatne yer alan item basarken gem kırarkenki şans oranı gibi royal e tıklama ekranı gelsin herkes tıklasın bir sınırda olmasın. tıklayan kişiler içerisinden rastgele şans eseri kişileri çeksin. oyunda çoğu şey zaten şans a dayalı farm yaparken bile itemlerin çıkma ihtimalleri şans a ve kaç kez tekrar yaptığına bağlı. bu sistemle de oyuncular kaç kere utc ye tıklarsa girme ihtimalleri o kadar artar.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Knight Royale makrosuz girildiğini mi düşünüyorsun? Sınırlı sayıda giriş olan eventlerin hepsine makroyla giriyorlar.
    Dostum anlatmaktan sıkıldım kronometre ile emek vererek giriyor insanlar artık şu herşeyden şikayet etmek herşeyi makroya bağlamak yerine daha nasıl kendimi geliştirebilir diye düşünmeniz lazım. Makro ile girilebildiğini sanıyorsan denemesi bedava .

Junior Member
    Macrocular savunmaya geçmiş madem macrosuz giriş yapılabiliyor (iddia ediyorlar) o zaman önerdiğimiz sistemin size hiç bir zararı yok karşı çıkmak anlamsız oluyor. Kalabalık yerlerde yazı geçmeden içeri adamlar giriyor bunun tek açıklaması MACRO dur. nano saniye seviyesinde kimse o npcye insan eli ile tıklayamaz iddia eden var ise yazı geçmeden girebildiğini video ile kanıt paylaşır konu kapanır. (Yazı geçmeden eliyle tıklayarak giriş yapabildiği bir videodan bahsediyorum)