Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Hesap Çalınması Bilet Gönderimi Geri Dönüş İşlemi Uzun Sürmesi.

19.04.2021 Tarihinden beridir bekliyorum biletime cevap gelmiyor bi türlü tekrar haftasonuna giriyoruz 1 hafta daha mı bekleyeceğim.
    Bu arada çalınan hesabımla forumda banlı olduğumdan başka hesaptan yazıyorum bilginize.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Bu gibi durumlar detaylı inceleme gerektirdiği için süreç uzayabiliyor. Lütfen biletinizi güncellemeden sabırla bekleyiniz.

Junior Member
    Teşekkür ederim hızlı cevapladığınız için. Bildiğiniz gibi biraz sitresli bi durum iyi günler dilerim.

Aynı durum bende de söz konusu, invalid password hatası alıyordum ticket attım hala dönüş olacak. Hesap calindiktan sonra. Sonra hesabım çalındı diye de ticket 1 ay da onu incele. Bu oyun hangi yy da olursa olsun asla değişmez.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sel_bR1FAVCq View Post
    Aynı durum bende de söz konusu, invalid password hatası alıyordum ticket attım hala dönüş olacak. Hesap calindiktan sonra. Sonra hesabım çalındı diye de ticket 1 ay da onu incele. Bu oyun hangi yy da olursa olsun asla değişmez.
    Evet ben 17.04.2021 tarihinde cumartesi hesabım çalındı hala bekliyorum ne oldu ne bitti bu adamlar otpyi nasıl aşabiliyor bıktım beklemektende ne çaldılar naptılar bellide değil. Anlayacağın bilgisayarda hiçbi program yüklü değil hiçbişeye tıklamam knıght gir çık ilk defa başıma geldi biz herhalde senle denk geldik bişeyede anlamadım gitti. Şimdi tekrar haftasonuna giriyoruz pazartesiye kadar bekle işin yoksa oda pazartesi çözerlerse konuyu çözseler bu sefer güvenli banı açtırmak için bilet göndeririz büyük ihtimal dertler bitmiyor pcyi kıracam az kaldı :S