Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Npoint yüklenmiyor

yeni hesap açtım ve npoint yüklemeye çalışıyorum, site ve oyundan girdiğinde Error ve birçok yazı çıkıyor ne yapsam düzelmedi, format bile denedim düzelmedi.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Konu ile ilgili destek ekibine bilet atmanız gerekmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

Konu ile ilgili destek ekibine bilet atmanız gerekmektedir.
    1.si npoint olmadan nasil ticket atcam?
    2.si baska bir hesaptan ticket attim.
    3.su benim problemimi yasayan başka insanlar da var

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by alper030303 View Post
    1.si npoint olmadan nasil ticket atcam?
    2.si baska bir hesaptan ticket attim.
    3.su benim problemimi yasayan başka insanlar da var
    Selam,

Lütfen sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz. Problem yaşayan oyuncular forum veya Discord üzerinden bize ulaştıklarında gerekli yönlendirmeyi ve yardımı sağlamaya çalışıyoruz, bilginize.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Lütfen sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz. Problem yaşayan oyuncular forum veya Discord üzerinden bize ulaştıklarında gerekli yönlendirmeyi ve yardımı sağlamaya çalışıyoruz, bilginize.
    Bu problemi yaşan çok fazla oyuncu var. Birçoğu geçici olduğunu düşünüp düzelmesini bekliyor. İlk ticked atan arkadaş 2 gündür bekliyormuş. Biz bugun ticked attık 1 haftaya sıra anca gelir herhalde. Bu durumun genel bir problem olduğu açık. Tek tek ticked atmak durumu daha da zorlaştırmaz mı ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheGeed View Post
    Bu problemi yaşan çok fazla oyuncu var. Birçoğu geçici olduğunu düşünüp düzelmesini bekliyor. İlk ticked atan arkadaş 2 gündür bekliyormuş. Biz bugun ticked attık 1 haftaya sıra anca gelir herhalde. Bu durumun genel bir problem olduğu açık. Tek tek ticked atmak durumu daha da zorlaştırmaz mı ?
    23 Nisan resmi tatil idi. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonları destek ekibi çalışmamaktadır. Tüm biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. Ortalama 72 saat içerisinde yanıtlanıyor. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Junior Member
    Bi oyun düşün bir anlık hevesle hadi başlayım diyorsun giriyorsun üyelik açıyorsun premium alacaksın npoint yüklemeye giriyorsun hata sonra yetkiliyle iletişime geçiyorsun sana npoint yükleyemediğin hesaptan npoint olmadan ticket atılamayan bir sistemde ticket atmanı söylüyor Hadi bunu da aşıyorsun arkadaş şu bu derken birinden ticket atıyorsun ve oyuna başlayabilmen otp ni yapabilmen premium alabilmen kısaca oyunu oynayabilmen için hem hafta sonunu hafta içide 72 saat beklemen gerektiğini söylüyorlar. KNİGHT ONLİNE nasıl bir oyun diye soran arkadaşlarınıza bunu okutabilirsiniz.