Results 1 to 5 of 5

Thread: Ticket cevap

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Ticket cevap

21-04-2021 / 17:11 ticket attim bügün 24 oldu hala tickete cevap gelmedi baska zaman baska sey icin olsa hemen cevap verirler işlerine geldiginde aninda cevap işlerine gelmeyenleri beklet yaptiginiz yanlis ve ayip işinizi yapin zamaninda yeter bizlerden gelen paralarla maaslarinizi aliyorsunuz unutmayin

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Biletlere mesai saatleri içerisinde sırası ile cevap verilmektedir. Cevap verme süresi gönderdiğiniz kategorinin yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Bahsettiğiniz gibi sümen altı bir durum yoktur.

Haftasonu destek ekibi çalışmıyor
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hafta İcİ attİm tİcketİ 2 gÜn sonra hafta sonu oldu ne sirasi ne cevabi kardesİm 62 yasindayim cocuk muyum benb bu oyunu avrupa serverİnde oynamis kİŞİyİm ben her neyse yapacak bİsey yok hata bİzde kİ bu oyuna para yatiriyoruz bİzİm gİbİ kİŞİler oldukca bu tarz sorunlar elbette olacak

Moderator NightOwl's Avatar
    Biletlere ortalama 3 iş günü içerisinde yanıt verilmekte ve bu süre ilgili kategoride bulunan yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir. Bu süreçte ek bilet göndermemeniz ve biletinizi güncellememeniz gerekmektedir. Ayrıca bu durum belirttiğiniz gibi bir sorun değildir, lütfen sabırla detaylı incelemenin ardından gelecek yanıtı bekleyiniz.