Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Bu sorunun temelden bi şekilde çözülmesi lazım. Oyuna başlıyorsun, gavolt,silan,werewolf,lycan,loup garu,dire wolf, hiçbirini yapamıyorsun maradonda. Lüfere geçiyorsun skeletonlar, manticore, uruklar yine hiçbirini yapamıyorsun. Eslant geçiyorsun bir şekilde, yine aynı Htb-Htc-Nightmare her yer genie.

Oyuna yeni başlayan biri olsam veya uzun aradan sonra geri dönmüş biri olsam, moradonda kecon,gavolt görevini bile yapamayınca alt-f4 çeker çıkarım

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by PickleRiiiiiick View Post
    Şahsen ben önceden arkadaşlara üstünü doldurtup görevlerini yapıyodum ama son gelen güncellemelerden sonra artık kimseyi almıyorum. Günde 100 kişi geliyor görevlerini yapayım desem ben farm atamam. ya slotu bitirsinler ya da görevi farm atılmayan moblara eklesinler. birsürü mob var dokunulmayan ve görevi dahi olmayan.
    Zaten partiye almak gibi bir zorunluluğunuz yok , ancak bazen bazı arkadaşları görüyorum karşı taraf görev yapacağını yazmasına rağmen slot sahibi gibi hareket edip gelen oyuncuları rencide etmeye çalışıyor, slottan gitmesi için mobing uyguluyor. İşbirliği kurmaya çalışan oyuncular ile iletişimi ret ediyor, görmezden geliyor bende şunu öneriyorum mevcut bir çözüm bulunana kadar iki tarafta birbiri ile pozitif yönde ilişkiler geliştirip orta bir yol bulabilir. Şu düşünceye katılmıyorum: "Günde 100 kişi geliyor, görevlerini yapayım desem ben farm atamam" emin ol 100 kişinin yüzü de o slota ezik büzük tek başına gelmez 8 kişilik canavar gibi partisiyle gelir zaten izin alır veya almaz o görevi tamamlar gider. Benim anlatmaya çalıştığım bir kaç mağdur olacak kardeşimiz varsa onlara empati gösterelim.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Junior Member
    adam zengin oldu hala doymadı timed sunucuya bile açıldığı gibi mageleri dolduruyor. bari timed serverde genie kapalı olsun.

Junior Member
    biz konu aciyoruz biz okuyoruz duzenleme gelcek gibi görünmüyor

Quote Originally Posted by bar_GqdYJtkA View Post
    ordakiler min 5k gömüo oyuna sen gömebilecekmsin
    Çok merak ettim 5 k yatırdığı için orasını satın mı aldı =) geri kalan oyuna başlamak isteyen binlerce insan 500k yatıracaktı onlar ne olacak ? Aylık 5 k yatırıyor diye aylık 500 k dan oluyorlar işte ne güzel demi =)
    '~ ß i я ' ч є я є ' к α d α я ' ç є к є я i м ' ü ƒ Ŀ é d i ğ i м d é ' к α у ß σ Ŀ υ я ѕ υ η.. ~'

Senior Member
    Görevleri yalnız yaparsanız uzun sürer. Bir Exp clana girip 5-6 adam toplasan 15-20 dakikada biter. Oyunda Kral denen kişiye üstten yazı geçtirin 50 kişi pm atar bu görev için. Hatta kutuyu bile alırsınız. Krala yazı geçtiğin halde kimse bu görev için gelmiyorsa demek ki görenler bu görevi yapmış.

Bu konulardan kaç defa açıldı bahane üretmeyi bırakmalıyız bence. Party ile denersen şu görev yapılmıyor diye bir şey söz konusu değil.
    Last edited by BlackMbaku; 04-26-2021 at 12:50 PM.

Senior Member angelrock's Avatar
    Ben okçu karakterimle 2 slotuda kapatmış genieli sistem mageden htb htc slotunda kutu almakla kalmayıp görevimi de tamamladım evet boş slot kadar kolay olmuyor ama direkt olarak görev yapılmıyor yazanlara katılmıyorum onu da ek olarak belirteyim. Bu denemeyi merak edip dün yaptım quest görevimi kısa sürede tamamladım, ama dürüst olayım yamuk bowla gelen birisi görevi çok zor tamamlar. Bu tarz arkadaşları görüp partiye almamak, görmeden gelmek onların oyun keyfini ellerinden alır o yüzden ısrarla empati göstermek gerektiğini savunuyorum bazı durumlarda.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT