Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Eslant HTC HTB Gorevleri yapilmiyor Cözüm üretin artik

slm htb htc gorevlei imkansiz hale gelmiş 30 dakikada 25 adete son vurus yapabildim 160 adet kesecegim bunlarin en azindan 40 sa 20 ye düşürülsün işkence çekiyoruz resmen parryde olmıuyorki kolaylaşsin 50 100 lira para ALCAKLAR diye eziyet cekiyoruz burda

ayni sorun EMC manticore slotu içinde geçerlidir içinden cikan gerekli yapamiyoruz sabah 06:00 da denicem boşsa degilse gorev kaldi yapamicaz
    nttgame den cözüm bekliyoruz bu konuda okuyup geçmeyin

ordakiler min 5k gömüo oyuna sen gömebilecekmsin

Junior Member
    Arkadaş çok haklı görev yapmak imkansız hale geldi. ''Para gömmekle'' alakası yok bu durumun kimsenin farmına bir şey demiyoruz bari kutu atmayan moblar eklensin insanlar görevlerini yapsın..

Senior Member angelrock's Avatar
    Görev yapan arkadaşlarımıza empati gösterilmesi gerekir. Bunu yapan oyuncuları gördüğüm zaman takdir ediyorum. Bencil olmadan oyunumuzu oynarsak emin olalım ki bu güzel enerji her anlamda oyunda bize geri dönecektir. Görev yapan arkadaşlarımıza empati gösterip yardımcı olan farmer arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Okçuyken orada görev yapamamıştım, gidip assas döndüm, spike ile son vuruş ala ala yaptım htb-htc 2 şer tur dan 1 saatten fazla sürmüştü. Eskiden doom soldier görevi gözümde büyürdü, meğer o hiç birşeymiş. Görevler sıfırlanırsa tekrardan yapar mıyım bilmiyorum. Tam bir eziyet.

gidip videoya çek dicemde zahmet olucak sana bişey yapılmayacağı için.priestin geniesi açık değilse bilki makrosu vardı 1.3-2dk toplu heal alıodur bilki

Junior Member
    konuyu açmaktan öteye gidemiyoruz malesef

Senior Member
    Görev yerlerinde oyuncuların mağduriyeti çok açık. Lütfen bu konuya hassasiyet gösterin.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    bir camp daha açılmalı ve görev itemi hariç drop olmamalı

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Görev yapan arkadaşlarımıza empati gösterilmesi gerekir. Bunu yapan oyuncuları gördüğüm zaman takdir ediyorum. Bencil olmadan oyunumuzu oynarsak emin olalım ki bu güzel enerji her anlamda oyunda bize geri dönecektir. Görev yapan arkadaşlarımıza empati gösterip yardımcı olan farmer arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
    Şahsen ben önceden arkadaşlara üstünü doldurtup görevlerini yapıyodum ama son gelen güncellemelerden sonra artık kimseyi almıyorum. Günde 100 kişi geliyor görevlerini yapayım desem ben farm atamam. ya slotu bitirsinler ya da görevi farm atılmayan moblara eklesinler. birsürü mob var dokunulmayan ve görevi dahi olmayan.