Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member
    Quote Originally Posted by sugarwet View Post
    İşte o zaman da GM ler sana gıcık olup seni darlamış oluyor Kimsenin oyun oynama zevkini gıcık oldum diye elinden alamazsın heleki yayayını ghostlayarak
    birisinin yayını bir defa bile açmadan sol alttan infoyu kullarak nerede olduğunu bulabilirim. ghost olduğunun kanıtını %100 sunabilir mi ?

Senior Member
    X oyuncuyu radardan bulup defalarca kesersen bir şey yok , X yayıncıyı kesersen ghost

Sonra kimse demesin normal oyunculardan bir farkı yok diye.
    Küfür ediyorlar , ettikleri küfürler ailelere , çocuklara bu adamlar oyunu tanıyor diye destek alıyor ayırıca.

Pardon onların normal oyuncudan farkı yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    X oyuncuyu radardan bulup defalarca kesersen bir şey yok , X yayıncıyı kesersen ghost

Sonra kimse demesin normal oyunculardan bir farkı yok diye.
    Küfür ediyorlar , ettikleri küfürler ailelere , çocuklara bu adamlar oyunu tanıyor diye destek alıyor ayırıca.

Pardon onların normal oyuncudan farkı yok.
    küfür falan gibi mevzular neyse de benim anlamadığım bu oyun bana bir oyucuyu sınırsız kesme hakkı sunmuş mu ? ( npt değil ) ben cz haritasına girdiğim anda karşı ırktaki herkes benim düşmanım farmcı, pazarcı, yayıncı, karpuzcu, kumarbaz bilmem ne umurumda değilki milyon defa keserim adamı bu nasıl sıkıntı oluyor anlamış değilim.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emodede464 View Post
    benim anlamadığım bu oyun bana bir oyucuyu sınırsız kesme hakkı sunmuş mu ? ( npt değil ) ben cz haritasına girdiğim anda karşı ırktaki herkes benim düşmanım farmcı, pazarcı, yayıncı, karpuzcu, kumarbaz bilmem ne umurumda değilki milyon defa keserim adamı bu nasıl sıkıntı oluyor anlamış değilim.
    bende yayıncıların yayın yapıyoruz, bizi ghostlayıp farm yapmamıza engel oluyorsunuz diye şikayet ederiz sözlerine sinir olan bir oyuncuyum. eski konulardan aldığım cevaplara göre ;

bir oyuncuyu sınırsız kesmende bir sıkıntı yok. lakin 20-30 saniyede sadece o adamı bulup kesmen gibi bir durum varsa bunun mapden yada sol alttaki player listesinden bulma ihtimalin çok fazla olmadığından ; yayın yapan arkadaşların ghost şikayetini haklı çıkarmış oluyorsun.

cz de öldürdüğün karşı ırk ok basınca townda doğacak. 1 oyuncunun tek başına o towndan çıkan adamı direk nereye gittiğini bilmeden sağ alttan player listten falan bakarak çok çabuk bulabilmesi gerçekten olağan üstü bir şans yada içgüdü yeteneği demek olur , ki yayın izlenmeden yapılıyorsa bu iş.

ama aoc slotunda adamı kestiniz. geçtiniz arkaya adamı bekliyorsunuz. Adam geldi bir daha kestiniz , tekrar geldi bir daha kestiniz , bir daha bir daha 100 defa oldu bence bu ghosta girmez. sonuçta pk yapmak için bir yerde size doğru gelen düşman ırkdan birini kesmiş oluyorsunuz.

sizin olduğunuz yere yayıncıda olsa ısrarla gelen birisi yayında açsa ölüyorsa , kusura bakmayacak ya slot değiştirecek yada yanına ekip alıp onu darlayanı yollayıp oyununa devam edecek.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ghost nedir arkadaş czde nefes alan herkes ölmeye mahkumdur.. isim gücüm yok bu adam acaba yayıncılık mi yapıyor dur bakayım ona göre vurmammi diyecem. İsterse jahrein olsun czde farm yapan herkesi keserim .bu konuda ban vs.. cezasida varsa diyecek bir lafım yok..

Senior Member
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    bende yayıncıların yayın yapıyoruz, bizi ghostlayıp farm yapmamıza engel oluyorsunuz diye şikayet ederiz sözlerine sinir olan bir oyuncuyum. eski konulardan aldığım cevaplara göre ;

bir oyuncuyu sınırsız kesmende bir sıkıntı yok. lakin 20-30 saniyede sadece o adamı bulup kesmen gibi bir durum varsa bunun mapden yada sol alttaki player listesinden bulma ihtimalin çok fazla olmadığından ; yayın yapan arkadaşların ghost şikayetini haklı çıkarmış oluyorsun.

cz de öldürdüğün karşı ırk ok basınca townda doğacak. 1 oyuncunun tek başına o towndan çıkan adamı direk nereye gittiğini bilmeden sağ alttan player listten falan bakarak çok çabuk bulabilmesi gerçekten olağan üstü bir şans yada içgüdü yeteneği demek olur , ki yayın izlenmeden yapılıyorsa bu iş.

ama aoc slotunda adamı kestiniz. geçtiniz arkaya adamı bekliyorsunuz. Adam geldi bir daha kestiniz , tekrar geldi bir daha kestiniz , bir daha bir daha 100 defa oldu bence bu ghosta girmez. sonuçta pk yapmak için bir yerde size doğru gelen düşman ırkdan birini kesmiş oluyorsunuz.

sizin olduğunuz yere yayıncıda olsa ısrarla gelen birisi yayında açsa ölüyorsa , kusura bakmayacak ya slot değiştirecek yada yanına ekip alıp onu darlayanı yollayıp oyununa devam edecek.
    cz farm slotları bellidir troll aoc ağaç goblin bunların birinde solo farm atan bi yayıncıyı rahatlıkla bulabilirsin. gideceği yerler bellidir. sol alttaki info ile de birisini takip etmek çok basit.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    dostlar neden kendinizi yoruyorsunuz
    mod arkadaşlar bir önceki konuda yaptığı
    alıntıyı yapmamışlar ben yapayım bari

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yayıncıların normal oyunculardan hiç bir farkı yok arkadaşlar önce bu konu ile ilgili ortak noktada buluşalım. Diğer bir konu ise yayınları ghostlamak; yani yayın yapan kişinin gittiği yerlere gitmek, onu tekrar tekrar rahatsız etmek.

Bu 1 kez olur, 2 kez olur 3 kez olur, ama yayını yapan kişiye hem oyunu hem yayını zehir eder ve bu gerçekten karşımıza kanıt olarak sunulursa karaktere kısa sürelide olsa uyarı niyetinde ceza verebilmekteyiz.
    ilgili 2 konu

https://forum.nttgame.com/forum/show...-kurali-mi-var

https://forum.nttgame.com/forum/show...s%C4%B1/page11
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Senior Member
    Hala gm'den alıntı yapıyorsun. Oyuncular ile iletişim problemin var mod team lead.
    Bir olur iki olur üç olur yazmış gm. Yani? Ben cz'de farm yaptigim günler hep aynı kişi 20-30 kez gelip kesiyordu. Zaten 15 gün farm yapıp prenin 15 gününü çöp edip bıraktım. Bu alintiya göre yayıncı olunca 3-5 kez baskın yersiniz aynı kişi tarafından demek oluyor. Gel gör ki ben yayın açmadım adam bakıyor info'dan geliyor. Gayet doğal. Cz dediğin yer çok mu büyük sanki?

Senior Member
    Siz niye herşeyden bu kadar nefret ediyorsunuz.Oyunu tanıtan reklamını yapan kişileri kesip ekranda size verdiği tepkilerden keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum.Bu kadar nefretle nereye kadar beyler.Hayır GM kesmenızde bir sıkıntı yok diyor ama ghostlamak suc dıyor.Sen adamın yaptığı yayından adamı tacizci sapık gibi takip edip verdiği tepkilerden keyif alıyorsan ban yemeyide hak ediyorsundur.Oyun oynuyoruz burda mazoşist zevklerinizi başka yerden karşılayın

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Siz niye herşeyden bu kadar nefret ediyorsunuz.Oyunu tanıtan reklamını yapan kişileri kesip ekranda size verdiği tepkilerden keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum.Bu kadar nefretle nereye kadar beyler.Hayır GM kesmenızde bir sıkıntı yok diyor ama ghostlamak suc dıyor.Sen adamın yaptığı yayından adamı tacizci sapık gibi takip edip verdiği tepkilerden keyif alıyorsan ban yemeyide hak ediyorsundur.Oyun oynuyoruz burda mazoşist zevklerinizi başka yerden karşılayın
    Adam parasını veriyor pusunu çekiyor veya çekmiyor herneyse.
    Ve bu adam isterse resetten resete tovnda oturur veya isterse resetten resete istediğini keser veya kesmez.
    İster keser bırakır ister kaldırır yatırır yine keser.
    Yayıncı olmak ayrıcalıklı olmak anlamına gelemez.
    Sizde aşın bunları. Neden hep sınır koyuyorsunuz.
    Siz kimsiniz ki playerin kimi kaç kere kesebileceğine sınır koyuyorsunuz ?
    O zman frm ypnlarada sınır koyun. Sen 5 sat farm ypabilirsin. Sonra başkası farm yapıcak.
    Veya sen artık item basamasın bırak başkalarıda bassın
    Neden demiyorsunuz ?
    Şakamısınız siz ?