Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Adam parasını veriyor pusunu çekiyor veya çekmiyor herneyse.
    Ve bu adam isterse resetten resete tovnda oturur veya isterse resetten resete istediğini keser veya kesmez.
    İster keser bırakır ister kaldırır yatırır yine keser.
    Yayıncı olmak ayrıcalıklı olmak anlamına gelemez.
    Sizde aşın bunları. Neden hep sınır koyuyorsunuz.
    Siz kimsiniz ki playerin kimi kaç kere kesebileceğine sınır koyuyorsunuz ?
    O zman frm ypnlarada sınır koyun. Sen 5 sat farm ypabilirsin. Sonra başkası farm yapıcak.
    Veya sen artık item basamasın bırak başkalarıda bassın
    Neden demiyorsunuz ?
    Şakamısınız siz ?
    Yo şaka değilim .Defalarca açıyorsunuz aynı konuları verilen cevaplar değişmiyor.Adamı hobgoblinde kesıyorsun adam yayından towndan cıkmadan golem gecelim diyor sizde piskopat gibi golem de gorumezlık basıp adamı beklıyorsunuz.Gelmiş burda yok haritadan takip ediyoz bilmem ne diye tatava yapıyorsunuz.
    Adam daha towndan cıkmadan gıttığı yeri bilip pusan tacizci kişilere tabikide ceza verilicek.Adamı yayından taciz yapıyorsun oyun oynamıyorsun Yayıncıların size küfür etmesi hoşunuza gidiyor sanırım ama yaptırım olunca biz pvp yapıyoruz ayağına yatıyorsunuz.
    Şaka olan kim .Yaptıgınız durum sağlıklı bir şey değil .

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Siz niye herşeyden bu kadar nefret ediyorsunuz.Oyunu tanıtan reklamını yapan kişileri kesip ekranda size verdiği tepkilerden keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum.Bu kadar nefretle nereye kadar beyler.Hayır GM kesmenızde bir sıkıntı yok diyor ama ghostlamak suc dıyor.Sen adamın yaptığı yayından adamı tacizci sapık gibi takip edip verdiği tepkilerden keyif alıyorsan ban yemeyide hak ediyorsundur.Oyun oynuyoruz burda mazoşist zevklerinizi başka yerden karşılayın
    oyuna kayıtdaşım

şöyle düşü zengin birisin oyunda da en güzel
    itemler sende ve işten eve geldin yorgunsun
    ve hayattaki en çok zevk aldığın şey
    CZ de yayıncı bulup kesmek bundan daha
    doğal ne ola bilir sen güçlüsün abi istediğini
    yaparsın köprü başında GM denk getirsen güçün
    yetiyorsa onu da kesmek istersin sonuçta kill almak
    için o bölgeye geçiyorsun zevkine düşkün birisin
    hayattaki tek gayen yayıncı bula bilirsen GM kesmek
    bu olamaz mı yani

bu yazdıklarım senin açındandı şimdi benim açımdan yazayım

oyunun tanıtımını yapmak yayıncıya mı kaldı
    NTTgame üstlenmişti en son bildiğim kadarıyla
    yayımlama ve tanıtma işlerini peki sen hiç bir
    yayıncı gördün mü duydun mu ya biz bu işten at yükü ile
    para kazanıyoruz şu NTTgame ofisine gidelim de
    oyun adına nasıl bir iyileştirme yapa biliriz maddi yönden
    destek verelim ''HIH duymadım'' hee görmedim demişin

dostum tamda senin dediğin gibi

Oyun oynuyoruz burda egoist zevklerinizi başka yerden karşılayın
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yok yani ben +10 item çar dizecem veya ezik arkadaşlarla kill team kurcam ve benim kimi kesip kesmeyeceğime sen karar vereceksin ?
    Yokyaff.
    Şakamı bu ?

Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bu konu üzerinde çok boş yapılmış bu tehtidlere ağlayan arkadaşlar yayıncı kesip ego kasma peşinde yayında görünme peşinde, madem bu kadar pk seviyorsunuz cznin heryerinde pk atın 1 tane yayıncıya dadanmayın uyuz olursun ona lafım yok yayında sana sövmüştür belki ama nasıl pm ile rahatsız ettiğinde chat blok vs ceza yiyosan yayın açan birinin evet farkı yok rastgele kesersen bir sorun yok ama sen devamlı aynı adamı yer değişmesine rağmen bulup kesiyorsan bu net ghostlamaktır bunun için yayın açmasına gerek yok bu oyun zevkini öldürmektir bu tarz olaylar bildiğiniz üzere çoğu oyunda yönetici insiyatifindedir herhangi bir kanun yok ayrıca burası devlet değil kurallarda anayasa değil boşuna duyar kasmayın pk atacaksanız atın küfür edenede kulağınızı kapayın sanal alemdesiniz

Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ardasdasd1990 View Post
    Bu konu üzerinde çok boş yapılmış bu tehtidlere ağlayan arkadaşlar yayıncı kesip ego kasma peşinde yayında görünme peşinde, madem bu kadar pk seviyorsunuz cznin heryerinde pk atın 1 tane yayıncıya dadanmayın uyuz olursun ona lafım yok yayında sana sövmüştür belki ama nasıl pm ile rahatsız ettiğinde chat blok vs ceza yiyosan yayın açan birinin evet farkı yok rastgele kesersen bir sorun yok ama sen devamlı aynı adamı yer değişmesine rağmen bulup kesiyorsan bu net ghostlamaktır bunun için yayın açmasına gerek yok bu oyun zevkini öldürmektir bu tarz olaylar bildiğiniz üzere çoğu oyunda yönetici insiyatifindedir herhangi bir kanun yok ayrıca burası devlet değil kurallarda anayasa değil boşuna duyar kasmayın pk atacaksanız atın küfür edenede kulağınızı kapayın sanal alemdesiniz
    dostum belliki sen bu konularda
    bilge bir kişiye benziyorsun önceki
    benzer bir konuda mod dostlara sorduğum
    sorularıda cevaplaya bilirmisin konu kitlentiği için
    alıntı yapamıyorum direk buraya yazayım burdan
    cevaplarsın

ilgili konu

https://forum.nttgame.com/forum/show...i-mi-var/page2

NativeBrutal
    Konuyu anlamamakta ısrarcı olan oyuncular var. Yayıncıyı kesmek suç değil, 3 5 defa kesmekte suç değil. Bunu saplantı haline getirmiş ve adım adım takip edip rahatsızlık vermek suç.

IIIIDoritoSIIII
    ozaman pazardaki ks olaylarını
    şikayet etsek olurmu adam saplantı
    bırakın sapıklık haline getiriyor
    10 15 hatta 1 ay ks atanlar oluyor
    adım adım takip ediyorlar her gidilen
    yere gelip dibine pazar kuruyorlar
    yayın acıp pazar yapsak adam ceza
    alırmı ozaman

NativeBrutal
    İsteyen istediği fiyattan satabilir eşyasını. Slotlarda ks'nin bir yaptırımı olmadığı gibi aynı durum pazarda da geçerli.

IIIIDoritoSIIII
    istediği fiyattan alıp satmasını söylemiyorum
    ben sizin de söylediğiniz gibi

Bunu saplantı haline getirmiş ve adım adım takip edip rahatsızlık vermek suç.

bundan bahsediyorum adam saplantı haline
    getirmiş adım adım takip ediyor
    merdivene gitsem oraya geliyor
    gem kırılan yere gitsem oraya geliyor
    bulcanların oraya pazar kursam oraya
    geliyor yani sizin dediğiniz durumum
    aynısı oluyor saplantı haline getiriyor
    adım adım takip ediyor rahatsızlık veriyor
    yayın açsam şikayet etsem
    kısa sürelide olsa ceza alırmı

bunu demek istiyorum

NativeBrutal
    Üzerinize pazar kuruyorsa veya pazarınızı tutuyorsa cheat reportsa bildirebilirsiniz. Bunun haricinde bir yaptırımı olmaz.

IIIIDoritoSIIII
    yok anlaşamıyoruz sayın NativeBruta
    siz bana 2 cevaptır kurallar politikasından
    bahsediyorsunuz bunları bende biliyorum
    ne üstüme pazar kuruyor nede pazarımı
    tutuyor ama adam tıpkı sayın Khenarth
    belirttiği gibi

kişinin gittiği yerlere gitmek, onu tekrar tekrar rahatsız etmek.

bunu yapıyor eğer ki siz böyle bir şeyin serbest
    olduğunu söylüyorsanız sayın Khenarth
    alıntısını savunmamalısınız eğe rki savunuyorsanız
    o zaman benim söylediklerimi de savunmalısınız ve
    böyle bir cevap vermelisiniz

Bu 1 kez olur, 2 kez olur 3 kez olur, ama yayını yapan kişiye hem oyunu hem yayını zehir eder ve bu gerçekten karşımıza kanıt olarak sunulursa karaktere kısa sürelide olsa uyarı niyetinde ceza verebilmekteyiz.

NativeBrutal
    Siz geçerli kanıtlarla cr'ye bildirin o halde. Cr ekibi en doğru kararı verecektir.

okuduğunu umut ediyorum dostum ve sana da soruyorum
    yayın açıp pazar yapsak adam ceza
    alır mı o zaman

bizi aydınlatır mısın sayın Ardasdasd1990

Senior Member
    Yo şaka değilim .Defalarca açıyorsunuz aynı konuları verilen cevaplar değişmiyor.Adamı hobgoblinde kesıyorsun adam yayından towndan cıkmadan golem gecelim diyor sizde piskopat gibi golem de gorumezlık basıp adamı beklıyorsunuz.Gelmiş burda yok haritadan takip ediyoz bilmem ne diye tatava yapıyorsunuz.
    Adam daha towndan cıkmadan gıttığı yeri bilip pusan tacizci kişilere tabikide ceza verilicek.Adamı yayından taciz yapıyorsun oyun oynamıyorsun Yayıncıların size küfür etmesi hoşunuza gidiyor sanırım ama yaptırım olunca biz pvp yapıyoruz ayağına yatıyorsunuz.
    Şaka olan kim .Yaptıgınız durum sağlıklı bir şey değil .
    Arkadaş bu anlattigin olayı ben 15, gün yaşadım. Towndan düşüyorum sağa sola arkaya. Zaten kaç tane yer var farm yapmak için? Adam her gittiğim yere geldi. Yayın açmaya gerek yok infodan görünüyor zaten. Biliyorsunuz da işinize gelmiyor.

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hala nasıl suç olabilir ki yazdığınına göre muhtemelen arama kısmına ghost yazıp hiçbir yazıyı okumadın.
    anlamadığım durum var. bir karakteri istediğim kadar cz alanında kesip darlayabilirim. bu oyunun verdiği kurallar içindeki özgürlük hakkı ne cezası olabilir neye dayandırıyorsunuz? delosta nasıl istediğim kişiyi kesebiliyorsam czde de kesebilirim. yayın yapan kişi tamamen oyundan alakasız bir şekilde bağlantılıdır. oyunla yayınlar bağlaştırılamaz. nttgame in şuan için oyuncuların twiche bağlantısına yönelik bir anlaşması yoktur. twichte küfür bile etse oyunla alakası yoktur oyun içinde etmedikçe.

defalarca kesse bile neye dayanarak ceza alabiliyor onu anlamadım. açıklar mısın?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Çözüm bulmalık bir şey yok çünkü böyle bir şey yok. Forumda bu tür konulara verdiğimiz cevapları arama kısmından bulup okuyabilirsiniz.
    Hocam sana sormak istediğim bi soru var bu konu hakkında şimdi bi yayıncı yayında 3 kere beni farklı yerlerde kesersen ban yersin bunu gmler dedi diyor bunun gerçeklik payı var mı ? yoksa eğer bu maddeden ceza alması gerekmiyor mu bu ve bunun gibi yayıncıların ?

Yanlış Bilgi Yayılması "Yanlış Bilgi Yayılması" aşağıdakilerden birinin yapılmasıdır:
    * (1) GM ekibi tarafından doğrulanmamış bilgilerin, karmaşa yaratmak için veya doğrudan/dolaylı olarak diğer üyelere zarar vermek için kullanılması, yayılması ve kazanç elde etmek.
    * (2) Bu gibi bilgilerin yayın/video platformları, discord ya da forum üzerinden paylaşılması.

[COLOR="#FF0000"]* Yaptığınız eyleme göre hesabınız ilk kural ihlalinde de süresiz olarak kapatılabilir.[/COLOR]

Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    dostlar şu yayıncı kesme olayına bir açıklık getirmek isterim
    şimdi yayıncı var yayıncı var sizlerin de iyi bildiği gibi
    bilinen iki ünlü yayıncı var 1ST3NM1 ve DomenicoWaccoo

bu adamların yayınına girildiği zaman gırgır şamata hoş
    sohbetleri var sonrasında güzel pk ları var asıl bu adamlar
    Knight onlinenin tanıtımını yapıyor helal olsun aldıkları ne varsa

peki bu kesilen yayıncılar kim ya çekmiş DC presini
    CZde farm yapıyor parasını alıyor yayın açıyor parasını
    alıyor bu adam kesilince de ağlıyor o ağlamasında biz mi ağlayalım

bu söylediğim 2 yayıncı neden bir şey demiyor acaba
    bu adamları yayından takip edip 2 3 party adam darlamaya
    çalışıyorlar ama işte burada profesyonel yayıncılık ve profesyonel oyunculuk
    devreye giriyor adamlar ne olursa olsun bunun bir oyun olduğunu biliyor
    ve gerek oyun için gerek yayına katılan kişileri eğlendire biliyorlar

sözüm ona maden yayıncılar desteklenmeli bu şekilde kaliteli yayın yapan
    oyunun tanıtımınına yardımcı olan kişilerin sağında solunda 2 GM solo türk gibi
    gezmesi lazım zeval gelmesin diye

kişisel fikrim budur saygılar.

Senior Member
    Siz niye herşeyden bu kadar nefret ediyorsunuz.Oyunu tanıtan reklamını yapan kişileri kesip ekranda size verdiği tepkilerden keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum.Bu kadar nefretle nereye kadar beyler.Hayır GM kesmenızde bir sıkıntı yok diyor ama ghostlamak suc dıyor.Sen adamın yaptığı yayından adamı tacizci sapık gibi takip edip verdiği tepkilerden keyif alıyorsan ban yemeyide hak ediyorsundur.Oyun oynuyoruz burda mazoşist zevklerinizi başka yerden karşılayın
    Bakın hiç CZ çıkmayan bir oyuncu.

Tp mage diye bir kavram var bir tarafı turlarken mageyi diğer tarafa yolluyoruz. O taraf bitince diğer tarafa tp ediyor. Nerden bilecen gerçi CZ çıkmıyorsan.

Oyunun tanıtımını başka oyunculara öldüğü için yayında küfür edenler mi yapıyor?

Bir yayın platformu var. Adamın birisi girdi baktı şu oyun nasılmış diye izlemek istedi. En çok izleneni açıyor adam kimi öldürse küfür ediyor , bir başkasına geçiyor bu da donate ile kendine sövdürüyor. Adam şaşırıp bir sonraki yayına bakıyor 2 kere ölmüş öldürene ana-avrat söven banlatacağım diyen birisi. Adam bakıyor şu yayın sakin bakayım diyor. Birisi upgrade yapıyor itemlerin değeri Türk Lirası ile 50k. Yanıyor anvil kapalı küfür küfür , geçiyor GM destekli yayın küfür küfür oooo.

Bunlar oyun mu tanıtıyor?

Eliniz kolunuz var sizde oynayabilirsiniz.