Results 1 to 2 of 2

Thread: Discord Hk.

Junior Member

Discord Hk.

Discord sunucusu içerisinde hep 10 level olsak ta şu tpt leri bildirsek diye beklerken konuşma esnasında kurallar çerçevesinde en azından moderatörlerin egolarını sarsamazsınız ban yersiniz kuralını bilmeyerek konuşurken bir arkadaşımızın kuralları pdf e çevirin gibisinden cümlesinden sonra moderatörün ban atışı ve sorduğumda kimse moderatör ile böyle konuşamaz gibi gibi gereksiz egoist tavırlar sergiledi ve bunun sebebini sorduğumda kimseye ayrıcalık yok dendi. Ben de alıntılayarak değil mi modcuğum? yazısı attım ve sunucudan banlandım ismini burdan yazarak vermeyeceğim BORAQ #8811 bakabilirsiniz loglardan böyle gereksiz egoist tavırlar sergileyerek sanki gerçekten sunucuda kurallar çerçevesinde konuşuluyorken (ki çoğu zaman öyle bir şey yok) bir de dc moderatörlerinin keyfini yapıp padişahımız mı dememiz gerekiyordu ? Bu ban ve log kayıtları incelenmeli bu ne arkadaş ? oynadığımız oyunun sunucusunda konuşamayacak mıyız ? illegal program tanıtımı mı yapıyoruz? oyun res halindeyken 2 konuşalım dedik ban atılıyor saçmalık !

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Moderatörler kuralları hatırlatırken üstüne trolleyen herkes banlanır. Bunu farklı yerlere bağlamanız, farklı göstermeye çalışmanız bir şeyi değiştirmeyecektir. Banınız süresizdir, lütfen bulunduğunuz platformun kurallarına uyunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.