Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 116
    Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Görsel güncelleme güzel olmuş. Emeğinize sağlık.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Görsel çok güzel olmuş yakışmış oyuna herşeyden önce ve jr/bdw buglarıda bitti mi bilmiyorum ama inşallah o bugda biter.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Koreko'da ikisi de aynı fiyat ve ikisi de pus'ta. Warrior'ün skillerinde wolf mü var? Warrior de kılıçla beraber attack sc basabiliyor. Kılıç ap artırmıyor diyorsan okey. Attack sc warriore mageninki gibi ekstra hasar artışı sağlamıyor mu? KOREKO'da 5400 won (4,8 dolar) olan eşya uskoda 159 np. Korekoda 5400 won olan başka bi sc uskoda npcde 90 m. Korekoda fiyatları aynı olan ve sınıfa göre aynı işi gören 2 sc'nin usko fiyatlandırmasında 5-6 kat fark var. Bu çok mu adil peki?
    Malesef moderatörümüz bu konuda haklı.

KoreKO farklı USKO farklı. Adamların oynayışını izledim bambaşka bir dünya bambaşka bir meta. Warrior'un skillerinde wolf olmasa da partiye alınan Rogue Wolf atarsa yararlanabiliyorlar. Scroll biraz rahatlama sağlıyor. Kılıç da SC değil normal bir skill dolayısıyla konuyla bir alakası yok. Warrior aşırı güçlü diyorsan buna katılıyorum fakat dengeleme yolu bu saçma SC olmamalı. Ayrıca GB/Cash oranı oyuncuların belirlediği birşey. En iyisi Drake's Blessing ve Magic Attack SC'nin tamamen kaldırılması diye düşünüyorum.

Onun dışında güncellemeyi çok beğendim. Son patchlerde bug raporlarıyla daha fazla ilgilenmesi çok iyi. Yeni grafikler de hoş olmuş umarım tüm bölgelere uygulanır. Isilloon değişiklikleri de savaşa olan ilgiyi artıracaktır. Bazı arkadaşları PK ya çekmek için item düşmesi gerekiyor, malum.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HeroicRaptor View Post
    Malesef moderatörümüz bu konuda haklı.

KoreKO farklı USKO farklı. Adamların oynayışını izledim bambaşka bir dünya bambaşka bir meta. Warrior'un skillerinde wolf olmasa da partiye alınan Rogue Wolf atarsa yararlanabiliyorlar. Scroll biraz rahatlama sağlıyor. Kılıç da SC değil normal bir skill dolayısıyla konuyla bir alakası yok. Warrior aşırı güçlü diyorsan buna katılıyorum fakat dengeleme yolu bu saçma SC olmamalı. Ayrıca GB/Cash oranı oyuncuların belirlediği birşey. En iyisi Drake's Blessing ve Magic Attack SC'nin tamamen kaldırılması diye düşünüyorum.

Onun dışında güncellemeyi çok beğendim. Son patchlerde bug raporlarıyla daha fazla ilgilenmesi çok iyi. Yeni grafikler de hoş olmuş umarım tüm bölgelere uygulanır. Isilloon değişiklikleri de savaşa olan ilgiyi artıracaktır. Bazı arkadaşları PK ya çekmek için item düşmesi gerekiyor, malum.
    Kılıç SC diyen olmadı ki. "Mage 62 skilli ile ap sc'yi kullanabiliyor, ekstra hasar sağlıyor" dediler. O yüzden yazdık. "Mage 62 ile ap scyi aynı anda basıyor da warrior ap sc ile kılıcı aynı anda basamıyor mu?" diyoruz. Roguenin wolfü gibi magenin ap'sini artıran ve magenin faydalanabileceği bi skill diğer joblarda yok. Olsa biz de 90 m vermeyiz sc'ye.

Usko Koreko aynı demiyoruz. Aralarında fark olabilir orası normal. Ama orada aynı fiyat olan sc'ler burada 6-7 kat fiyat farkı ile olunca adil olmuyor diyoruz. Üstelik draki blessing gibi lanet bi şey varken.
    Last edited by GengaR_AreS; 04-22-2021 at 10:56 PM.

Junior Member
    dun calısan pc bugun neden calısmaz. grafık guncellemenız bnazı pclerı saf dısı mı bırqaktı? 1 laptop 1 pc de tamam sorun yok ama ben kendı bılgısayarımla gıremedım. orjınal dosyanız yukarda verdıgınız lınkten ındırdım hepsıne.. tamamında calısan bu pc de neden calısmaz?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ImamOks4 View Post
    dun calısan pc bugun neden calısmaz. grafık guncellemenız bnazı pclerı saf dısı mı bırqaktı? 1 laptop 1 pc de tamam sorun yok ama ben kendı bılgısayarımla gıremedım. orjınal dosyanız yukarda verdıgınız lınkten ındırdım hepsıne.. tamamında calısan bu pc de neden calısmaz?
    Selam,

Karşılaştığınız herhangi bir hata mevcut mu, durumu biraz daha açar mısınız?

Ayrıca temiz bir kurulum yaparken oyunu kalıntısı kalmayacak şekilde(kurulum dosyası vb. dahil) kaldırdınız mı?

Quote Originally Posted by boynuzkuyruk35 View Post
    Hocam aynı problem bende de var. Çözebildin mi acaba?

Not: Sildim yükledim-pc kapat aç yaptım. Ekran kartından her türlü ayarı denedim. Üst seviye bir ekran kartım var ekran kartım yetersiz olamaz.
    Bende de aynı sorun var. Sildim yükledim tekrardan yine değişen birşey olmadı. çözebilen var mı neyden kaynaklanıyor budurum acaba

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 33n_B8w2qjkF View Post
    Bende de aynı sorun var. Sildim yükledim tekrardan yine değişen birşey olmadı. çözebilen var mı neyden kaynaklanıyor budurum acaba
    Selam,

Cihazınızın özelliklerini belirtir misiniz?

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Cihazınızın özelliklerini belirtir misiniz?
    w10 pro performans edition kurulu 19h2 martgüncel.
    MSI B550m Pro Whd-wifi anakart,
    ryzen 5 3600x işlemci ,
    sapphire rx 5500 xt nitro+ 8gb 128bit ddr6 special edition ekran kartı ,
    16gb corsair vengeance rgb pro 2x8 ddr4 3200mhz ram ,
    1tb Sandisk ultra 3D NVme m.2 ssd ve 1tb sandisk normal ssd plus
    asus 24'' fhd monitör var bide dp port tan bağladım.
    4-5 adet Led rgb li soğutmak için fanlar da kasada

Sistemimde sıkıntı olduğunu sanmıyorum knight açık aylardır ve açıkken pazar yaparken bile başka oyun açıp oynarım forza horizon 4 gibi yüksek ayarda onuda kaldırır 2 oyun açık olduğunda..knighttan kaynaklanan bir sorun gibime geldi. birde bu arada Jr ve Draki de bu sorunu vermedi bende. EMC de,Eslantta,moradonda da oldu gözlemledim..çok enterasan gerçekten

Senior Member
    bdw jr bugundan kurtulduk güzel güncelleme önceden yapılaydı daha iyi olurdu