Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 116
    Quote Originally Posted by ygt541254 View Post

Güncellemede gelen özelliği seçtiğimde neden böyle oluyor ??
    Hocam aynı problem bende de var. Çözebildin mi acaba?

Not: Sildim yükledim-pc kapat aç yaptım. Ekran kartından her türlü ayarı denedim. Üst seviye bir ekran kartım var ekran kartım yetersiz olamaz.
    Last edited by boynuzkuyruk35; 04-22-2021 at 12:30 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ygt541254 View Post
    Güncellemede gelen özelliği seçtiğimde neden böyle oluyor ??
    Quote Originally Posted by boynuzkuyruk35 View Post
    Hocam aynı problem bende de var. Çözebildin mi acaba?

Oyunu kalıntısı kalmayacak şekilde(kurulum dosyası vb. dahil) kaldırdıktan sonra alternatif link üzerinden kurulum yaparak dener misiniz?

Alternatif İndirme Linki

Deniyorum. Bilgi vericem bitince.

Edit: Hala aynı bende değişen bir şey olmadı.
    Last edited by boynuzkuyruk35; 04-22-2021 at 12:58 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by hocambiksatacam View Post
    Olmadı hata devam ediyor, oyuna giremiyorum
    Aynı problemi yaşayan başka bir oyuncu az önce belirttiğim şekilde problemini çözdü. Oyunun kalıntılarını(kurulum dosyası vb. dahil) kaldırdıktan sonra alternatif link ile temiz bir kurulum yaparak dener misiniz?

Alternatif İndirme Linki

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Sanıyorum ki mage oyuncususunuz ki böyle bir yorum yaptınız. Bahsettiğiniz 159 npointlik scroll Wolf yerine kullanılıyor. 89 M değerindeki scroll ise 62 yeteneğiyle beraber kullanılarak ekstra hasar artışı sağlıyor. Aynı şeyler değiller ve mage sınıfının güzel hasarlar görmesini sağlıyor. Belirli bir süre verilmeden geldiği için ilerde PUS üzerinde satılır mı ya da tamamen kalkar mı bilemiyorum. Sonuç olarak adaletsizliğe uğratan bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ekstra hasar için isteğiniz üzerine alıyorsunuz.
    Koreko'da ikisi de aynı fiyat ve ikisi de pus'ta. Warrior'ün skillerinde wolf mü var? Warrior de kılıçla beraber attack sc basabiliyor. Kılıç ap artırmıyor diyorsan okey. Attack sc warriore mageninki gibi ekstra hasar artışı sağlamıyor mu? KOREKO'da 5400 won (4,8 dolar) olan eşya uskoda 159 np. Korekoda 5400 won olan başka bi sc uskoda npcde 90 m. Korekoda fiyatları aynı olan ve sınıfa göre aynı işi gören 2 sc'nin usko fiyatlandırmasında 5-6 kat fark var. Bu çok mu adil peki?

Junior Member
    wariorlar geniede spear kullanırken atack yapmıyor. bu düzeltildi mi

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Koreko'da ikisi de aynı fiyat ve ikisi de pus'ta. Warrior'ün skillerinde wolf mü var? Warrior de kılıçla beraber attack sc basabiliyor. Kılıç ap artırmıyor diyorsan okey. Attack sc warriore mageninki gibi ekstra hasar artışı sağlamıyor mu? KOREKO'da 5400 won (4,8 dolar) olan eşya uskoda 159 np. Korekoda 5400 won olan başka bi sc uskoda npcde 90 m. Korekoda fiyatları aynı olan ve sınıfa göre aynı işi gören 2 sc'nin usko fiyatlandırmasında 5-6 kat fark var. Bu çok mu adil peki?
    Orasi koreko burası warrior online

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    cz görüntü değişmiş izlenilen videoda ki hiçbir şey yok pusular ve keyifli pk iiçn onlarında gelmesi lazım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xAquariusx View Post
    cz görüntü değişmiş izlenilen videoda ki hiçbir şey yok pusular ve keyifli pk iiçn onlarında gelmesi lazım
    Güncelleme Elmorad, Lüferson ve Moradon bölgerine geldi. Cz haritasını şu an için göl güncellemesi kapsamaktadır. İlerde diğer güncellemelerde eklenecektir. Önemli olan bir yerden başlanılmış olmasıdır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Biz de denemisini yaptık, açıkçası bir problem göremedik. Karaktere sağdan, soldan çeşitli açılardan bakınız.
    Tüm açılardan baktım parlamıyor. Bir sorun vardır ama daha ekibin haberi yoktur. Yakında düzelir umarım. Yaklaşık 4-5 ay içinde.