Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 91 to 100 of 116
    Junior Member
    Ölen yaratığın target düşme süresi düşürülmüştür. Güncellemesi iptal edilmiş sanırım notlardan kalkmış ve oyun içi deneyimdende anlaşılır bir şekilde görüyoruz . Güzel bir güncellemeydi neden iptal edildi acaba

bu target düşme olayı güzel fakat ölen yaratığın üstünden okçular atak yaptığı zaman oklar yerdeki ölenden gidip damage atmıyor .
    ayrıca drakide belli koordinatlardaki kitlenmeme olayı hera sc ler içinde geçerlimi ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    priest im genie de iken belli bi süre sonra kendiliğinden duruyor güncelleme ile alakalı olabilir mi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Tetikci07 View Post
    bu target düşme olayı güzel fakat ölen yaratığın üstünden okçular atak yaptığı zaman oklar yerdeki ölenden gidip damage atmıyor .
    ayrıca drakide belli koordinatlardaki kitlenmeme olayı hera sc ler içinde geçerlimi ?
    Eskiden de okçu sınıfın da öyle problem mevcuttu zaten

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    target süresinin düşürülmesiyle alakalı yapılan çalışma neden geri alındı herhangi bir açıklama göremedim.açıkçası çok üzüldüm patchte gelen en güzel şeydi hatta son zamanların en güzel güncellemesiydi. bugünkü oyun deneyimim düne göre neredeyse %100 berbat. oyuna bir akışkanlık gelmişti o da kaybolmuş hemen.ağır ağır skil vuruyorum resmen darbe yemiş gibiyim. oyun hızı 0.5xe alınmış gibi resmen yaa.borsanın düşüşü yetmezmiş gibi bugün yediğim 2. bir tokat oldu.
    Last edited by eee_Lj4wq1r7; 04-23-2021 at 12:35 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eee_Lj4wq1r7 View Post
    target süresinin düşürülmesiyle alakalı yapılan çalışma neden geri alındı herhangi bir açıklama göremedim.açıkçası çok üzüldüm patchte gelen en güzel şeydi hatta son zamanların en güzel güncellemesiydi. bugünkü oyun deneyimim düne göre neredeyse %100 berbat. oyuna bir akışkanlık gelmişti o da kaybolmuş hemen.ağır ağır skil vuruyorum resmen darbe yemiş gibiyim. oyun hızı 0.5xe alınmış gibi resmen yaa.borsanın düşüşü yetmezmiş gibi bugün yediğim 2. bir tokat oldu.
    Merhabalar,

Aynı konu içerisinde ilk sayfalarda Khenarth bu duruma yanıt vermişti.

Bu gibi sorularınızı lütfen forumun arama kısmını kullanınız.

Quote Originally Posted by ygt541254 View Post

Güncellemede gelen özelliği seçtiğimde neden böyle oluyor ??
    sorunu çözebildiniz mi

Senior Member
    grafik yenilenmesi çok güzel olmuş .Ellerinize sağlık bundan sonraki grafik çalışmasında çok daha gerçekçi stunlar işlemeler detaylar olursa çok güzel olur

Senior Member
    Genel hatlarıyla güncellemeler güzel. Bazı oyuncuların mağduriyetine cevap verilmesi ayrı güzel. Umarım sıra diğer sorunlara gelir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 33n_B8w2qjkF View Post
    sorunu çözebildiniz mi
    Malesef Oyunu tamamen sildim dosyasını , setup'ını yinede düzelmiyor aynı zorun devam ediyor düzeltebilen varsa yardımcı olursa sevinirim