Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 116
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Sanıyorum ki mage oyuncususunuz ki böyle bir yorum yaptınız. Bahsettiğiniz 159 npointlik scroll Wolf yerine kullanılıyor. 89 M değerindeki scroll ise 62 yeteneğiyle beraber kullanılarak ekstra hasar artışı sağlıyor. Aynı şeyler değiller ve mage sınıfının güzel hasarlar görmesini sağlıyor. Belirli bir süre verilmeden geldiği için ilerde PUS üzerinde satılır mı ya da tamamen kalkar mı bilemiyorum. Sonuç olarak adaletsizliğe uğratan bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ekstra hasar için isteğiniz üzerine alıyorsunuz.
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Koreko'da ikisi de aynı fiyat ve ikisi de pus'ta. Warrior'ün skillerinde wolf mü var? Warrior de kılıçla beraber attack sc basabiliyor. Kılıç ap artırmıyor diyorsan okey. Attack sc warriore mageninki gibi ekstra hasar artışı sağlamıyor mu? KOREKO'da 5400 won (4,8 dolar) olan eşya uskoda 159 np. Korekoda 5400 won olan başka bi sc uskoda npcde 90 m. Korekoda fiyatları aynı olan ve sınıfa göre aynı işi gören 2 sc'nin usko fiyatlandırmasında 5-6 kat fark var. Bu çok mu adil peki?
    Ne demek istediğim gayet açık ve net, aslında bunu her iki tarafta biliyor amannn neyse kime ne anlatıyorsam Bu arkadaşın yorumunu buraya bırakıyorum başka bir şey yazmaya gerek yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Biz de denemisini yaptık, açıkçası bir problem göremedik. Karaktere sağdan, soldan çeşitli açılardan bakınız.
    Her açıdan baktım parlamıyor, hangi açıdan bakıyorsunuz acaba tam açısını verirseniz tutturmaya çalışalım... Reb 5 set no reb +7 den farkı yok şuan.

Senior Member
    Grafikler çağ atlamış ama oyunun ışıklandırmasının artırılması lazım. Ya da oyunda Optionsa ışıklandırma ayarının yapılması lazım. Eskiye göre biraz karanlık ekran oldu.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Koreko'da ikisi de aynı fiyat ve ikisi de pus'ta. Warrior'ün skillerinde wolf mü var? Warrior de kılıçla beraber attack sc basabiliyor. Kılıç ap artırmıyor diyorsan okey. Attack sc warriore mageninki gibi ekstra hasar artışı sağlamıyor mu? KOREKO'da 5400 won (4,8 dolar) olan eşya uskoda 159 np. Korekoda 5400 won olan başka bi sc uskoda npcde 90 m. Korekoda fiyatları aynı olan ve sınıfa göre aynı işi gören 2 sc'nin usko fiyatlandırmasında 5-6 kat fark var. Bu çok mu adil peki?
    KOREKO'da olup USKO'da hiç olmayan birçok şey var, o konuya girersek hiç çıkamayız. Zaten cümlemde de kalıcı olup olmayacağı belli olmadığından bahsettim. Ben bir karakteri ya da scrollu savunmuyorum. Atak SC wolf yerine kullanılan bir sc ve partimizde bir rogue varsa bastığında hepimize geliyor. Daha fazla açmama gerek yok sanırım. Ama 62 skilinin bir scsi yok, bunun üzerine ekstra hasar veren bir scroll var ve yeni çıktı onu kullanıyoruz. Ben de mage karakterimle çok kullandım, çok para harcadım. Ama wolf ile bu yeni scrollun karşılaştırılması doğru değil. Elma ile armutu karşılaştırmak yerine bu scrollun pahalı olduğunu oyun içerisinde alımının zor olduğunu söyleseniz ben de destek olurum. Başından beri GM ekibi KOREKO'da olan her şey USKO'da olmayabilir. Olsa da farklı koşullar içerisinde olabilir gibi cevaplar veriyor. Buna rağmen karşılaştırma yapıyorsunuz, karşılaştırma yapmak yerine sorun olarak gördüğünüzü belirtip önerinizi öne çıkarmanızı tavsiye ederim. O zaman bir sonucu olabilir.

Konuyla alakasız olacak ama, CR bölümünde gönder butonu yok!..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Asi_ErdekLee View Post
    Konuyla alakasız olacak ama, CR bölümünde gönder butonu yok!..
    Tamamen çıkış yapın, sonra ilk olarak portal üzerinden giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşedeki Topluluk > Resmi Forum sekmesini kullanarak foruma giriş yapın. Knight Online World > English Community > Cheat Reports üzerinden tekrar rapor oluşturmayı deneyin.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    KOREKO'da olup USKO'da hiç olmayan birçok şey var, o konuya girersek hiç çıkamayız. Zaten cümlemde de kalıcı olup olmayacağı belli olmadığından bahsettim. Ben bir karakteri ya da scrollu savunmuyorum. Atak SC wolf yerine kullanılan bir sc ve partimizde bir rogue varsa bastığında hepimize geliyor. Daha fazla açmama gerek yok sanırım. Ama 62 skilinin bir scsi yok, bunun üzerine ekstra hasar veren bir scroll var ve yeni çıktı onu kullanıyoruz. Ben de mage karakterimle çok kullandım, çok para harcadım. Ama wolf ile bu yeni scrollun karşılaştırılması doğru değil. Elma ile armutu karşılaştırmak yerine bu scrollun pahalı olduğunu oyun içerisinde alımının zor olduğunu söyleseniz ben de destek olurum. Başından beri GM ekibi KOREKO'da olan her şey USKO'da olmayabilir. Olsa da farklı koşullar içerisinde olabilir gibi cevaplar veriyor. Buna rağmen karşılaştırma yapıyorsunuz, karşılaştırma yapmak yerine sorun olarak gördüğünüzü belirtip önerinizi öne çıkarmanızı tavsiye ederim. O zaman bir sonucu olabilir.
    Elmalık armutluk değil. Aslında konu açık. Warrior berserker 70 skill'i, mage 62 skill'i gibi hasar artırmıyor mu? E warrior sc varken kılıç basabiliyorsa, mage de 62 varken sc basabilir.

Warrior kendisinde olmayan roguenin wolf skill'i için ap sc basıyor. Magenin öyle bi şansı yoktu. Zaten dediğin gibi mage ap sc gibi etki gösteren bi skill diğer joblarda yok. Şimdi wolf sc işlevini gören mage ap sc var. Priestler rogue wolf atar gibi mage ap artıran skill atsınlar o zaman. Öyle bi şey olmadığı için wolf zaten var, onu kullanabilir demek doğru değil ki. Mageye de öyle bi seçenek sunsunlar o vakit.

Bu 2 sc kore tarafında aynı değerlendirilmiş. Korede olan özellik burada niye yok demiyoruz. Korede aynı değer biçilen 2 sc niye burada bu kadar farklı fiyata diyoruz. Biz korede olup uskoda olmayan bi şey burada olsun demiyoruz ki. Uskoda fiyatı böyleyken uskoda niye böyle 6 kat daha pahalı diyoruz. Bu da adil olmuyor işte.
    Last edited by GengaR_AreS; 04-22-2021 at 08:26 PM.

Shader effect de sorun mu var ? Gözümü alıyor. Görüntü sallanıyor gibi. Açılıp kapanıyor gibi geliyor bana. Onun dışında güzel güncelleme olmuş. Yeni görüntüler daha güzel görünüyor.

Sweeping potion içeriği farklıysa bilemem ama yazılana göre aynı etki, eğer etkileri farklı ise 2 haftaki sonraki güncellemeye bir içerik/yazım hatası düzeltme talebinde bulunayim

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    Tüm haritaları gezdim incelemede bulundum.
    Öncelikle gelen bu görsel güncellemeyi beğendim. Özellikle doda tutma yeri ve su boroya giderken suyun içinden yürüme yeri sudaki yansımalarla mükemmel bir görsel şölen sunuyor. Ayrıca eski ayarlarla beraber kullanılabilmesi böyle bir özgürlük verilmesi çok iyi bir seçenek olmuş

Ama bazı hata ve eksikler fark ettim
    Öncelikle bu videolarda vaad edilen görsel güncelleme değil ne cz'de köprüler ne de bowl videodaki gibi
    2. olarak optimizasyon sorunu tüm özellikleri fulleyip bomboş yerlerde 20-30 fps arası gezdim ki bilgisayarım kötü değildir.
    3. Su efekti uzaktan kesik siyah görünüyor ve bence güzel değil
    4. Tale'de ki Görevi olan Rift engellerin içinde kalmış kesilmiyor Atak yapamıyorsun.

Onun haricinde şöyle bir eleştirim var bu görsel güncelleme knight için önemli bir güncelleme daha fazla eventle kutlanabilirdi insanların yeni haritayı gezmek zorunda kalacağı güzel eventler
    Tekrardan selamlar,

Su efekti ile ilgili belirttiğiniz durum için ekran kartınız Nvidia ise Nvidia Denetim Masası'na girerek ayarları varsayılana yükledikten sonra tekrar deneme yapar mısınız?