Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 75
    Senior Member
    Rekor Kill Diyorum ?
    [IMG][/IMG]

Senior Member
    bu etkinlikte saçma olan ya sw sc herkese verilsin ya da kimseye verilmesin adam oyun başı sw sc buluyor direk makro r yi takıyor birine ondan da en iyi silahı çıkarıp 1. ligi garantiliyor çok saçma elimde en iyi 2 two handedin gelişmişi var o kadar yaratık kestim sw sc bana atmıyor adam kaça kaça beni kesiyor yakalanmıyor da tamam blink ve dash skilleri eklenmişte atıyorsun adamı yine yakalayamıyorsun birisini kestiğin zaman içerde sw sc atma olasılığı düşük olmalı moblardan atmalı örneğin öyle bi yere atıyorki yanımda 5 kişi var 3 tane yaratık var burdan nasıl çıkıcaksın çok adaletsiz .
    Birde oto loot toplayan peri içerde çalışmaması lazım çok büyük avantaj adam hiç beklemeden itemi alıp gçeiyor biz kutuyu tıklayacaz derken gelip atak yapıyor

bir öneri daha 3 aşamalı silah ve zırh seti mevcut tamam güzel fakat direk en iyi silahı atmaması lazım sırayla atıyorum en düşük silahla başlıyoruz bir yükseği atmalı ondan 2 tane oldu diyelim 3. en iyi silah düşmeli adam direk 84 ap li silahı buluyor geliştiriyor oyun başında 1 kişiyi kesip 1 mob kesip adama elindeki dandik silahla 20 vuruyorsun adam 100 120 vuruyor yav çok saçma aşırı dengesiz
    Last edited by Rockyy93; 05-03-2021 at 02:52 PM.

Senior Member Losento's Avatar
    Malesef Vega'da bugün gruplaşma gördüm resmen 1 parti adam gruplaşıp birlikte hareket ediyorlardı, birbirlerine dalmıyorlardı. Report etmenin de bir yolu da yok sanırım..
    Last edited by NightOwl; 05-03-2021 at 08:43 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Losento View Post
    Malesef Vega'da bugün gruplaşma gördüm resmen 1 parti adam gruplaşıp birlikte hareket ediyorlardı, birbirlerine dalmıyorlardı. Report etmenin de bir yolu da yok sanırım..
    Selam,

Bu tarz durumları videolu bir şekilde Cheat Reports bölümünden raporlarsanız CR ekibi kontrol sağlayacaktır.

Sevilen etkinlikleri 2 kere yapacağınıza, soul gemleri ödüllerini yarıya düşürüp 4 kere çıkarsanız daha çok mutlu oluruz. Bdw de öyle sayısını 3 katına cıkarıp 3 galibiyete verseniz kırmızı kutuyu.

Junior Member
    aynen vegada gruplaşma hep oluyor bi clan üyeleri discordda buluşup birlik yapıyorlar burdan açık açık söyluyorum kontrol mekanizmasının harekete geçmesi için kaç şikayetin gelmesi lazım????

Senior Member
    etkinlik 2 kere değil 4 kere olmalı günde düşen ödülde yarıya düşürülmeli . Güzel eğlenceli etkinlik fakat çabuk bitiyor ya da harita büyütülebilir içeriye giren kişi sayısı düşürülüp oda sayısı artırılabilir

Etkinlik bitse bile Soul Gem'ler ile ödül alabiliyor muyuz?

Çok eğlenceli bir etkinlik, keşke BDW, FT gibi kalıcı bir etkinlik olsa.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ottokh4n View Post
    Etkinlik bitse bile Soul Gem'ler ile ödül alabiliyor muyuz?

Çok eğlenceli bir etkinlik, keşke BDW, FT gibi kalıcı bir etkinlik olsa.
    Etkinlik bitince soul gemleri siliyorlar. 2 senedir öyle. Bu sene de silerler büyük ihtimal. Etkinlik bitmeden ödülleri alsan iyi edersin. Bir de geçen sene 4 haftalık demişlerdi ama 2 hafta daha uzatmışlardı. Her duruma karşı 4.hafta sonunda resten önce ödüllerini al.

Junior Member RomantikSerseri's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Etkinlik haritasındaki tümseklerin üzerinde gezen birçok oyuncu var, slide atarak melee weapon ile uzaktan karşılık veremeden vuran kişiler var. Bu tarz sorunlara çözüm bulunduktan sonra gelseydi keşke etkinlik.
    Ayrıca, bu etkinlik sırasında 3.parti yazılım kullanan veya yukarıda belirtmiş olduğum 'haksız kazanç' sağlayabilecek, oyun açığından faydalanan kişileri raporlayabiliyor muyuz? Zira katılımcıların nickname'leri görünmediği için tespitinin mümkün olup olmayacağını bilmiyorum.