Results 1 to 3 of 3

Lightbulb Discord üzerinden yapılan reportlar hk.

Merhabalar

Önceki sistemde discord kanalı üzerinden hile bildirim odasında yapmış olduğumuz bildirimlerin sonuçlarını aralıklı zamanlarla odadan sonuç bilgilendirilmesi yapılıyordu. Bu sayede report etmiş olduğumu kişilerin akıbetini görüp bir nebze olsun içimize su serpiliyor ve emeklerimizin boşa gitmediğini biliyorduk.

Malesef ki şuan yaptığımız reportların sonuçlarını bilemiyor ve işleme alındı mı sırada mı bilemiyoruz. Ayrıca reportladığımız adamın kesinlikle hile olduğunuz bildiğimiz halde banlandığı sonucunu görmek içimizi rahatlatıyor ve katkıda bulunduğumuz için biz güvenilir üyeleri memnun ediyordu.

Ben diyorum ki discord kanalı üzerinde yalnızca güvenilir üyelerin katılım sağlayabileceği bir anket açarak bunu oylamaya sunalım.

Örnek anket

1) Hile bildirimi yaptığım şahsın rapor sonucunu bilmek istiyorum.
    2) Hile bildirimini ben yaptım gerisi sizde ben karışmam

Siz diğer arkadaşların da fikirleri bu konuda çok önemli arkadaşlar.
    Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi mutlaka belkiyorum.
    Hepinize bol keyifler dilerim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Bu konuda daha önce bildirim yapıldığında bildirim yapanlar sonuçlarını görebiliyordu. Ancak daha sonra bu durumun kötüye kullanılması ve suistimal edildiğine dair bilgilerin gelmesi sebebi ile bu şekilde bir karar alındı.

İllegal bir durum varsa emeklerinizin boşa gitmediğinden emin olabilirsiniz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Bu konuda daha önce bildirim yapıldığında bildirim yapanlar sonuçlarını görebiliyordu. Ancak daha sonra bu durumun kötüye kullanılması ve suistimal edildiğine dair bilgilerin gelmesi sebebi ile bu şekilde bir karar alındı.

İllegal bir durum varsa emeklerinizin boşa gitmediğinden emin olabilirsiniz.
    Bunu bile kötüye mi kullandılar gerçekten.. Vallahi kendi topuğumuza kendimiz sıkıyoruz yazık..