Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Pazar yapmak icin ruhsati nerden aliyoruz

Vega serveri x ve x clanları tarafından ele gecırılmıs.. buy acanların buy pazarlarını sell kuranların sell pazarlarını sureklı olarak tutuyorlar.. adamı sıkayet edıyorum aldıgım cevap aynen su " Söz konusu karakter farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alınmıştır, teşekkürler! " kardesım ne tur bır ıslemden gecırıyorsunda 1 haftadır adam banlanmadı suan 9.9,2021 15:30 tarıhı halen pazar tutuyor.. pazar yapmak ıcın bu cash cekmemız premıum cekmemız yetmıyor da x etegını mı opelım..

Sayın Yönetici

1. Olarak buraya yazdıgımız seylerı okuyup anlayıp olayı anlıyor musunuz cvp verırsenız sevınırım.
    2. Olarak yaklasık 3 aydır x clanı x clanı hakkında defalarca vıdeo kayıt atmama ragmen..adamın acık acık pazarımı tutacagını bana pazar yaptırmayacagını soylemesıne ragmen neden sınırsız ban yemedıgını ve oyun ıcı neden uyarılmadıgını ogrenmek ıstıyorum.
    3.olarak bız kaulumuza mılletın adını verdıgımızde üşenmeden oyuna gırıp bana pm atıp uyaran sayın gm arkadas neden bu konu hakkında oyun ıcı x clanı baskanına ulasıp oyun ıcı uyarmıyor gozdagı vermıyor..
    4.olarak bende bu oyuna cash yukleyıp premıum cekıyorum bende vega serverında pazar yapıp hesabımı guclendırmek ıstıyorum..sabahtan aksama kadar bılgısayarım acık kalıyor ancak bu adamlar benım pazarımı 24 saat tutuyor ben bu durumda enayı mı oluyorum ?
    5,olarak bu adamların ban yemesı daha kacıncı kez aynı ıslemden report edılmesı gerek merak edıyorum..

sorularıma cevap verılmesı ve gereken cezaı ıslemlerın uygulanması konusunda yardımlarınızı bekluıyorum.. Not : daha once atmıs oldugum raporları tekrar tekrar ınceleyıp olayın ehemmıyetını ve yapmanız gereken seyın ne oldugunun farkına varmanızı umut edıyorum
    Last edited by NativeBrutal; 09-09-2021 at 02:00 PM.

Senior Member
    hocam valla youtube vıdeolarla dolu herkes sıkayetcı vega gırıp bakabılırsın..suan bıel pazar tutuyolar.. neymıs ıslem sırasındaymıs .. ne ıslem yapıyolarsa ..vıdeo da hersey acık net.. banlayacaksın olacak bıtecej
    Last edited by NativeBrutal; 09-09-2021 at 01:31 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Daha önce açtığınız konularda defalarca bilgilendirilmenize rağmen aynı konuları tekrar tekrar açmaya devam ediyorsunuz. Genel bölümler raporlarınızla ilgili bilgi alabileceğiniz ve nick vererek bildirim yapabileceğiniz bir yer değildir. Bu şekilde devam etmeniz durumunda forum hesabınız süreli olarak ceza alabilir. Raporlarınızı sadece Cheat Reports bölümü üzerinden takip edin. Raporunuzla ilgili konuları genel bölümlere taşımayın lütfen.

Cheat Reports Hakkında Sıkça Sorulan Sorular