Results 1 to 7 of 7

Lightbulb Genie / Genie Hammer HK. (ÖNERİ)

Merhaba,

Bazı oyuncular gibi bende AFK farm yapmaktayım.

Ancak sürekli olarak 20 saatlik genie almak durumunda kalıyoruz.

Bu genie ve genie hammer'ı aylığa çevirseniz güzel olmaz mı?

Mesela ben afk farm yapacağım aylık genie paketi ve genie hammer paketi alayım bir daha yok pazarla uğraş yok onla uğraş derdi olmasın?

Eğer bu durum kötü yollara sebep olacaksa lütfen sizde fikirlerinizi yazın.

tövbe tövbe çöpcü magelerin ekmeğine yağ sürmek olur değişen bişey olmaz yinede ama onlar için nede olsa zehir skili geniede 56 skili makroda

Kanka yani mageler aylık olsada olmasada alıyor zaten

dedimya değişen bişey olmaz diye aman koy şeye gitsin bu saatden sonra

Bencede çok mantıklı bir istek destekliyorum, aylık olmasa bile üst üste birikebilse şöyle toplu alsak uzun uzun uğraşmasak süper olur.

149 NP'ye 10 lu satmak yerine 15 NP'ye 1 li satılsa fevkalade olur, hammer da aynı şekilde. Böylelikle 10 tane fiyatına 1 tane satmaya çalışan dolandırıcıları da engellemiş oluruz bonus olur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by fariskalyenci464426 View Post
    Bencede çok mantıklı bir istek destekliyorum, aylık olmasa bile üst üste birikebilse şöyle toplu alsak uzun uzun uğraşmasak süper olur.

149 NP'ye 10 lu satmak yerine 15 NP'ye 1 li satılsa fevkalade olur, hammer da aynı şekilde. Böylelikle 10 tane fiyatına 1 tane satmaya çalışan dolandırıcıları da engellemiş oluruz bonus olur.
    artık o sekilde satılmıyor anlaşılıyor paketin 1 li mi 10 lu mu olduğu hiç açılmamışsa rengi normal açılmış paket ise sönük renkte oluyor artık o devir bitti

Quote Originally Posted by Babosch View Post
    artık o sekilde satılmıyor anlaşılıyor paketin 1 li mi 10 lu mu olduğu hiç açılmamışsa rengi normal açılmış paket ise sönük renkte oluyor artık o devir bitti
    Sen ben dikkat ediyor almıyoruz ama aceleyle hata yapan yada dalgın olan hala olabiliyor. Sadedinde herkesin işini kolaylaştıracak bir fikir. Gerçekleşeceğini samıyorum tabii orası ayrı konu.