Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

AutoHotKey kullanımı ban sebebi mi?

webbot geliştirirken tuş kombinasyonlarını hızlandırmak için ( örneğin bi şeyi silmek istediğimde backspace yerine "x" e basmak, ctrl+v yerine space e basmak gibi gibi ) autohotkey kullanıyorum. oyunla bi ilgi alakası yok, charı pazara bırakıp işime devam edicem fakat bu programcık aktif olduğu için oyun açısından sorun yaratır mı bilemedim. bilgisi olan?

makrodan farkı ne? Bence ban sebebi olabilir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sadeceolulergorur1 View Post
    makrodan farkı ne? Bence ban sebebi olabilir
    kağıt üstünde farkı yok hatta makro da yazılabilir ama bi uygulamanın oyun içinde kullanılıp kullanılmadığı filtreleniyor ona göre işlemler sağlanıyorsa o halde sorun yaratmayabilir diye sorayım dedim. sağolsun teknik ekip oyuncularını fazla umursadığı için cevapsız kaldı.

Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    kağıt üstünde farkı yok hatta makro da yazılabilir ama bi uygulamanın oyun içinde kullanılıp kullanılmadığı filtreleniyor ona göre işlemler sağlanıyorsa o halde sorun yaratmayabilir diye sorayım dedim. sağolsun teknik ekip oyuncularını fazla umursadığı için cevapsız kaldı.
    oyunda çöpslotlarında kasan hangi magenin sadece genie ile vurdugunu söyleyebilirsin bana

Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    Kullanıldığını filtreleme falan yok bende iş için jitbit kurmuştum pc ye sırf pc de yüklü diye aylardır kullanmadığım uygulamadan hapse düştüm.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bahsi geçen program macroyla aynı işlevi gördüğü için oyun esnasında kullanmamanı öneririm.

Quote Originally Posted by fariskalyenci464426 View Post
    Kullanıldığını filtreleme falan yok bende iş için jitbit kurmuştum pc ye sırf pc de yüklü diye aylardır kullanmadığım uygulamadan hapse düştüm.
    Xigncode tarafında tanımlı olan illegal yazılımları kullanmadım ama bulundurdum gibi bir savunma anlamsız oluyor. Oyuna etki eden yazılımlardan uzak durmanız gerekiyor.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Bahsi geçen program macroyla aynı işlevi gördüğü için oyun esnasında kullanmamanı öneririm.

Xigncode tarafında tanımlı olan illegal yazılımları kullanmadım ama bulundurdum gibi bir savunma anlamsız oluyor. Oyuna etki eden yazılımlardan uzak durmanız gerekiyor.
    1) Savunma yapmıyorum, aylar geçti üstünden. Sadece yapılan saçma uygulamadan bahsettim arkadaşı uyarmak için.
    2) İşim gereği yüklediğim ve kullanmadığım bir programdan ötürü ceza almamın hiç bir anlamı yok.