Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Draki Bless hakkında

Güncellenmesi gereken bir item. Mageye %20 atak sc ile birlikte geldi fakat %20 ataksc nin karsısında yenilen alan hasarını büyük ölçüde önleyen bir scroll. Yani şuan mage ekipler bless basmıs grupları alamıyor gerek felo altında gerek bf gibi mekanlarda. Bu item belki altar gibi kalabalık serverlarda çok basılmıyordur. Ama olympia yada rosetta gibi serverlarda karsı tarafta mage ekip görüldüğü anda basılmakta ve pk zevki hiç edilmekte. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama benim gibi düşünenler var mı merak ettim. Bu arada karşılığında sizde basın gibi önermeleri çok saçma bulmaktayım bu oyunda kimse ölmüycekse bir anlamı yok oyun sonuçta.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Mage ap sc nin en başta kalkması gerekmekte.
    Ondan sonrada bu sc nin.

Senior Member
    Mage AP Sc kalkacaksa bu da kalksın hiç sıkıntı yok.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Daha önce de yazıldı ama dikkate alınmıyor kanks. Biri öldürmek için 90 m verip ap sc alıyor, biri de ölmemek için bless alıyor. Sonuçta mage hem para veriyor hem öldüremiyor. Üstelik ölmemek için sen de bless al birader diyorlar. Bu hikayede kazanan kim peki? (:

https://forum.nttgame.com/forum/show...LDIRILSIN-!-!-!

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Ölmeyi, öldürememeyi çok dert etmeyin. Herkes dediğimi yaparsa kimse bunlara ihtiyaç duyup satın almaz, ama tabi ki bu bir ego oyunu. İsteyen istediğini yapabilir.

Junior Member
    Bu hikayade yanan mageler oluyor o zaman gönderdiğin konuya destek cıkıyorum..

Ne yani bu oyun sadece mage ve warriorlar üstüne mi kurulu veya draki bless niye warrior alan skillerinde etki ediyor oyunun dengesini bozuyor kaldırılmasi lazım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim 3 kişiyim, karşıdaki herif üzerime 3 party mage sürüyor. Arsız gibi 100 metre peşimde yakalamak için bi taraflarını yırtıyor. Bırakta basılsın, daha çok basılsın hatta. Fiyatta indirim yapılsın herkes bassın bol bol. Mage kadar pk zevkini bölen bir şey yok, Rosettada bunun canlı örneği. Kolu olmayan herkes mage yada warrior oynuyor. Ol des vur yere, aç 60 ını uzat. 0 IQ luk işlerle ego kasıyorlar. Herkes bassın abicim, lütfen rica ediyorum NTT'den de fiyatta %25-30 discount yapılsın daha çok basılsın, cz de 20 party kuruluyor 15 i mage. Yarısını def etmek gerekiyor, herkes bassın başka türlü olmuyor.

Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Kardeşim 3 kişiyim, karşıdaki herif üzerime 3 party mage sürüyor. Arsız gibi 100 metre peşimde yakalamak için bi taraflarını yırtıyor. Bırakta basılsın, daha çok basılsın hatta. Fiyatta indirim yapılsın herkes bassın bol bol. Mage kadar pk zevkini bölen bir şey yok, Rosettada bunun canlı örneği. Kolu olmayan herkes mage yada warrior oynuyor. Ol des vur yere, aç 60 ını uzat. 0 IQ luk işlerle ego kasıyorlar. Herkes bassın abicim, lütfen rica ediyorum NTT'den de fiyatta %25-30 discount yapılsın daha çok basılsın, cz de 20 party kuruluyor 15 i mage. Yarısını def etmek gerekiyor, herkes bassın başka türlü olmuyor.
    o zmn bu oyundan okçu asas portu priest joblarınıda kaldırsınlar mageler ve warriorlar kapişsin sürekli bu nasıl sizin için herkez atması gereken demageyi ve yemesi gereken demageyi yemesi lazım asaslar bile draki bless basıyor yedikleri demage 500 800 arasi kaldırın bu iki itemi çok fazla oyuncu rahatsız adamin 100 200klık warrior u var vurdugu demage komik ne itemli mageler var vurduklari demage 200 300 bumu pk dengesi karakter sınıf dengesi siz oyunun dengesinin bozulmasini istiyorsunuz mageler daha fazla vursun bless kullanmayanlar daha cabuk ölsün warriorlar daha az yesin hiç bir 8v8 de adam ölmesin dakikalarca sürsün arada da draki bleess kullanmayan aksamdan aksama pk için giren adamlar pkdan gram zevk almasin

Tags for this Thread