Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Bugün gelecek olan güncellemede büyük yenilikler geleceğini düşünüyorum. Özellikle yeni server oyuncularını daha fazla oyuna bağlı tutacak şeyler geleceğini düşünüyorum..
    Bugün güncelleme mi gelecekmiş?

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Bugün güncelleme mi gelecekmiş?
    Evet bu gece bakım var ve moradon ve lüfer-emc haritaları değişecek..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bence bu soruyu soran kişiler oyuna real para yatırıp yatırmama kararı vermek amaçlı soruyorlar. Açıkca item alırsam değeri düşer mi diye soramadıklarından böyle kılıf uyduruyorlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Evet bu gece bakım var ve moradon ve lüfer-emc haritaları değişecek..
    Sabit güncelleme konusu gibi adamsın. Teşekkürler bilgi için.

Senior Member
    Bence en az bi bir sene daha gelmemesi gerekiyor, bu şekil de gayet iyi, tabi bu benim düşüncem

Junior Member
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Biz kim dostum ? Knight online dan sorumlu devlet bakanı mısın yoksa Eslant partisi genel başkanı mısın anlayamadım 50 kişinin sesi bile olsan bu oyunda 50 kişi oynamıyor genel olarak oyun içerisinde etkin oynayan çoğu ekip bf krowaz csw gibi etkinlikleri dört gözle beklediğini düşünüyorum .
    bana kalırsa sen bu oyunda pk atmayan bir ekibi olmayan x kişilerden birisi bf krowaz utc gibi etkinlikler biz mage teamların işine gelecek olsa bile ben yeni sw ye krowaz geldiği an itemlerimi satıp yeni sw beklemeye başlarım

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Biz kim dostum ? Knight online dan sorumlu devlet bakanı mısın yoksa Eslant partisi genel başkanı mısın anlayamadım 50 kişinin sesi bile olsan bu oyunda 50 kişi oynamıyor genel olarak oyun içerisinde etkin oynayan çoğu ekip bf krowaz csw gibi etkinlikleri dört gözle beklediğini düşünüyorum .
    Vega sunucusunda ki , RuleSmyHeart / RulerSmyHeart / RuleSz clanları toplam 130 140 kişi. RulerSmyHeart ın clan lideriyim.
    Serverı bırakıyoruz Vegadan Siriusa geçiyoruz yada altara geçiyoruz dediğimiz an piyasa yer yerinden oynar. Karakterlerimizin toplam değeri bir çok clanınkinden fazla. Benim 2 yılda çektiğim pus parası tl ile 18bin lira civarı. Ki attığım farmdan aldığım pusları saymıyorum bile.
    Şimdi ben sana asıl soruyorum
    Sen kimsin de 2 yıldır oyunda yokken gelip yeni serverlar hakkında yorum yapabiliyorsun ? Veganın en dolu olduğu başında da buradaydım , en boş olduğu dönemde de buradaydım ve şimdi orta dereceli halinde de buradayım.
    Neymiş oyuna başlayıp farm atıp tl çevirecekmiş. Gel kardeşim ben sana emin ol slot veririm merak etme sen.
    CSW ve BF yi de istemiyoruz.
    CSW gelse +8 double dragon claw jamadar 112 ap var , benim +9 jamadarımda 95 ap var , emin ol o +8 double dragon claw jamadar yi yeni gelen yakmama trinası ile çatır çatır basarım , üzerinden geçmeyeceğim warrior da kalmaz. Aradaki 17 ap farkı nelere sebep olur bilmiyorsun. Hemde jamadar ile.

Tekrar soruyorum , bu serverı 2 yıldır oynamayan biri olarak sen kimsin ?
    Asas ekibimiz RuleSz clanı , pelerin atı , isi ve felo kesik olmadığı için sıralamada yoktur. Fakat kestikleri taktirde onlarda ilk 10 da yer alır.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by perfect74 View Post
    bana kalırsa sen bu oyunda pk atmayan bir ekibi olmayan x kişilerden birisi bf krowaz utc gibi etkinlikler biz mage teamların işine gelecek olsa bile ben yeni sw ye krowaz geldiği an itemlerimi satıp yeni sw beklemeye başlarım
    arkadaşı ben zaten güzel kapak ettim. 50 kişinin sesi misin diye sordu adam ve bu adam solo bir adam altına don alacak parası olmayan bir adam. Benimse 130 kişilik 3 clanım var. Dost olduğum clanlar hariç.
    Human dar 24 saat benim clanımın egemenliği altında açıkca söylüyorum. Ki ekibimizin %50si pk tayfası. Bu adam +7 mitrıl set ile gelip bizden kutu alacağını sanıyorsa , biz +15 16 hb raptora sharda boşa para verdik ki yenilikler geldikçe eski serverlardan ekibimize gelecek tayfalar da mevcut.
    Krowaz geldiği zaman ekmeğini yiyecek olan benim , o değil. Fakat bende gelmesini istemiyorum.
    o yüzden 3 hayır ile arkadaşı eski servera postalıyoruz.

Senior Member
    krowaz bf gibi etkınlıkler revize edilmeden asla yenı servera gelmemelidir.Yoksa yine 2 3 klanın ittfaklarının ekmek kapısı oluyor gerek yok.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    krowaz bf gibi etkınlıkler revize edilmeden asla yenı servera gelmemelidir.Yoksa yine 2 3 klanın ittfaklarının ekmek kapısı oluyor gerek yok.
    kardeş ne yeni server istiyoruz nede krowaz bf utc csw