Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Chaos Hk. öneri

Bildiğiniz üzere chaos etkinliği 20 dakika bu çok uzun bir süre. 10 dakika bence makul bir süre olarak düşünüyorum. 20 dakika bitmek bilmiyor artık son 5 dakka bayıcı aynı şeyler vur Allah vur o geçti geçecek derken üstüne 3. kişi çıkarsa 4. kişinin kutu alamaması gibi saçma durumlardan dolayı düzenleme olmasını tavsiye ediyorum katılırsınız katılmazsınız sadece bir öneridir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Eski yayınlara denk gelmişsinizdir belki, 2 süre oylandı ve 10 dakika süresi büyük çoğunlukla oylanmıştı. Buna nazaran, yapımcı ile paylaşıldığını düşünüyorum. Ek olarak bu tarz önerileri mevcut güncel konular üzerinden yazmanız daha sağlıklı olacaktır.

Senior Member
    Chaos etkinliğini aksine beğenerek oynayan biri olarak 20 dakika normal hatta 1 tık daha arttırılması taraftarıyım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    arkadaşın dediği gibi chaos suresı 5 dk daha kısalabılır ve alt f4 cekenlere ceza uygulanabılır 19 kişilk etkinlikte bi anda 2 kişi cıktımı herkez son dk cıkmaya baslıyor kutu alamıyacagız dıye ve boylece 4. olsan bıle mavı kutu alamıyorsun yada 7. olup kırmızı kutu almak gıbı buna nasıl cozum bulamıyorsunzu zaten etkinliğe bir odaya 19 kişi giriyor isimlerini girişte oyun kaydetsin alt f4 cekerse 1 günlük chaos hakkına giremesin cok basit ha şimdi siz belki elektriği gitti diyeceksiniz daha dün bir oyuncu bdw de elektriğim gitti ertesi gün oyuna girmeye çalıştıgımda 3 gün ban yedim demişti kendi tezlerinizi kendiniz çürütüyorsunuz

Senior Member Losento's Avatar
    Chaos gerçekten aşırı uzun düzenleme şart.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    ondan sonrada "ya adam 30-40 kill ile mavi alıyor" şikayetleri gelir. bence süre gayet iyi, açıkçası macro yada k0xp açan birisini geçmek için 9dk yeterli olmuyor, 20dk da zorla yetiştiğimiz adamlar var.

Senior Member
    Ben elle oynadığım için bir süre sonra zorlanıyorum. HP pot ve sprinte de elle basıyorum. Bence süre 5 dk kisalabilir.
    https://youtu.be/wdllOoCvADQ

Gene mi chaos konusu