Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

iki farklı pc ye aynı otp kodunun gelmesi

merhabalar kuzenim oyunu bıraktığı için bana karakterini verdi karakterin otp si onun bilgisayarına kuruluydu
    ben karakteri aldıktan sonra kodu tekrardan gönder diyerek kendi bilgisayarıma tanımladım otp sini
    sorun şurda ben numarayı ve otp şifresini değiştirmeme rağmen kuzenım hala kendi bilgisayarından karakterin otp sine giriş yapabiliyor ikimizede aynı kod geliyor bu nasıl oluyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    OTP 2 farklı sistemde çalışabildiği için aynı üretimi yapar diğer pc'den kaldırırsanız sorun yaşamazsınız.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    OTP 2 farklı sistemde çalışabildiği için aynı üretimi yapar diğer pc'den kaldırırsanız sorun yaşamazsınız.
    diğer pc den kaldırmadan bunu o pc den iptal etme şansım yokmu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zxc_gz7BkGYy View Post
    diğer pc den kaldırmadan bunu o pc den iptal etme şansım yokmu
    yani diyelim ki kuzenimden değilde yabancıdan aldım karakteri onun sıfırlamasını beklemek yerine kendim sıfırlamak istiyorum o giriş yapamasın istiyorum bunun bi yolu yok mu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    cevabı yok mu

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by zxc_gz7BkGYy View Post
    yani diyelim ki kuzenimden değilde yabancıdan aldım karakteri onun sıfırlamasını beklemek yerine kendim sıfırlamak istiyorum o giriş yapamasın istiyorum bunun bi yolu yok mu
    Şifrenizi değiştirdikten sonra otp kodu onda olmasının bir anlamı yok. Şifre ve otp olmadan hiç birşey yapamazlar.

Ayrıca, Hesap alımı, satımı veya paylaşımı yasaktır.

Knight Online'da Hesap Satışına Son!
    Last edited by Death_Stroke; 04-20-2021 at 08:25 PM.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Hocam! OTP 2 farkli sistemle calisiyor demekle tam ne demek istiyorsunuz. Tek telefona bagli 2 hesabim var ve 2 farkli bilgasayara kurdugum OTP ile oyuna giriyorum. Bir hesap ile diger bilgisayarda oyuna girmeye calistigim zaman OTP hatasi aliyorum. Bu normal mi yoksa ben bir yanlislik yapiyorum.