Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

çarlarim soyulmuş nasil olur bu !!

Ya inanamıyorum nasıl olur bu çarlarım soyulmuşş üzerindeki bütün para alınmışşş allahım paraları sıfırlanmış nasıl olur bu ne yapabilirim acil yardım edin lütfen

ondan diye şüpheleniyorum bu adam otp mi nasıl girdi lütfen yardım edinn
    Last edited by GamesDepot; 04-20-2021 at 03:05 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Eşya restorasyonu yapılmıyor, umarım yaptığınız ihlal sonucu karşılaştığınız durumdan bir ders çıkarırsınız. Bilgisayarınıza format atarak temiz bir kurulum yapmanızı ve kurallara uymanızı tavsiye ederim.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Eşya restorasyonu yapılmıyor, umarım yaptığınız ihlal sonucu karşılaştığınız durumdan bir ders çıkarırsınız. Bilgisayarınıza format atarak temiz bir kurulum yapmanızı ve kurallara uymanızı tavsiye ederim.
    bununla herhangi bi inceleme talep edemez miyim kim tarafından girilmiş trade ile para kime verilmiş nasıl bi yol izlemem lazım lütfen yardım

Moderator NightOwl's Avatar
    Dilerseniz durum hakkında müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

bilet gönderimi nasıl yapıyoruz linki varmı

eşya restorasyonu değilde kim tarafından girilmiş trade ile kime verilmiş bunları bilet göndererek öğrenemez miyim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DKNx View Post
    eşya restorasyonu değilde kim tarafından girilmiş trade ile kime verilmiş bunları bilet göndererek öğrenemez miyim
    Merhabalar,

Ne yazık ki bu tarz bilgiler kullanıcılar ile paylaşılmaz. Bilişim suçlarına giderek dava açarsanız ve savcılık ip vb. durumları talep ederse, nttgame firması istenilen bilgileri savcılık ile paylaşır.

Bilet üzerinden soyulduğunuzu belirtirseniz eylemi gerçekleştiren hesapların ceza almasını sağlatabilirsiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    maalesef bu güne kadar bu ve benzeri hiç bir durumda oyunun kullanıcılara yardım ettiği görülmemiştir. bilet göndermenin de fayda etmeyeceği kanaatindeyim

Junior Member
    telefona hayla sacma sapan indirin siz bu aralar onu indirdiysen soyulman haktır adamların ne firmalari ne bişeleri var indirin indirin daha cok soyulursunuz
    Last edited by NightOwl; 04-20-2021 at 05:32 AM.