Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

haftalık bakım ve sanal pc hk

normalde benim bildiğim haftada bir kez restart geliyordu oyuna suanda görüyorum ki 15 güne kadar uzuyor bu süreç güncelleme olmasa bile bu kadar yoğun olduğu bir dönemde restart yapılarak sunucular daha tazelenmez mi ? benim fikrim en az 2-ila 3 gün arası restart gelmesi lazım bu sayede 40- 50 sanal pc acanlarada bir şekilde ceza verilmiş olur ve bu sayede en azından daha cok emek harcarlar ve bu sayede sunucular daha iyi çalışır diye düşünüyorum bilmem siz ne düşünüyorsunuz ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Rutin bakımlar 2 haftada bir gerçekleştiriliyor. Tekrardan haftada bir bakım olması konusunda yapımcı firmayla iletişim kurulacaktı. Ancak nasıl bir karar verildiğini bilmiyoruz. Olumsuz geri dönüş alınmış olabilir.

Ayrıca oyunla alakalı şikayetleriniz var ise kanıtlarınızla birlikte "Cheat Reports" bölümüne raporlama konusu oluşturabilirsiniz.

İyi forumlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Rutin bakımlar 2 haftada bir gerçekleştiriliyor. Tekrardan haftada bir bakım olması konusunda yapımcı firmayla iletişim kurulacaktı. Ancak nasıl bir karar verildiğini bilmiyoruz. Olumsuz geri dönüş alınmış olabilir.

Ayrıca oyunla alakalı şikayetleriniz var ise kanıtlarınızla birlikte "Cheat Reports" bölümüne raporlama konusu oluşturabilirsiniz.

İyi forumlar.
    Bu yapımcı firma neden oyuncu isteklerine devamlı sırt çeviriyor? verin bize iletişim için mail adresini, biz baskı altına alalım bu yükü üzerinizden alalım

enteresan bir durum 14 gün bi sw restartsız olurmu ondan sonra giderken geri gelitor karakterler skiller sekiyor disconnect sorunu artıyor vs vs en az 3 günde bir sw ler res yemesi lazım ayriyetten kesinlikle sanal pc lerinde bir nebze olsun yıldırır

Senior Member
    bu arada konuyla ilgisi yok ama merak ediyorum maden dropları sıfıra çok yakın hale mi getirildi . 2 günde 3 tane küçültme topu gelince bunu merak ettim eskiden böyle değildi çünki .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    bu arada konuyla ilgisi yok ama merak ediyorum maden dropları sıfıra çok yakın hale mi getirildi . 2 günde 3 tane küçültme topu gelince bunu merak ettim eskiden böyle değildi çünki .
    Merhaba,

Herhangi bir değişim olmadı, bu tarz güncellemeleri mutlaka sizlerle paylaşmaktayız.

Sistem yeterince elverişli ise ki elverişlidir diye düşünüyorum çünkü bir denge bir ayar var serverlere premiumla bile sıra bekliyoruz bence doğru bir istek değil 15 günde bir reset gayet mantikli

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Herhangi bir değişim olmadı, bu tarz güncellemeleri mutlaka sizlerle paylaşmaktayız.
    acaba benim mi droplarım düşürüldü bi kontrol edebilirmisiniz . bi terslik var hiç atmıyor

Senior Member
    yok yok bir sorun var hemde çok önemli bir sorun . bu gün onlarca kez madende npc ye gittim 1 tane bile gelmedi küçültme topu .

Açıkçası bu insana onyunu bile bıraktırır .İllallah dedirtti az önce oyundan çıktım . şimdi oyunu bıraksammı bırakmasammı onu düşünmeye başladım .

olmaz böyle . bir iki haftadır günde 3 tane 2 tane geliyordu küçültme topu bugün hiç gelmedi . ne yapayım şimdi ben köle gibi maden mi kazayım üstelik 8 tane koxp çu hala online madende 7/24 banlanmayı bekleyerek kazarken bütün gün hiç gelmedi hiç . dün 3 tane gelmişti tek seferde sonra yok

çok üzücü çok eskiden böyle değildi günde 16 tane filan toplardık . ilgilenirseniz seviniriz selamlar iyi oyunlar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bireysel bir problemin olduğunu düşünmüyorum fakat bu konuda ısrar ediyorsanız destek ekibine hesabınızın incelenmesi adına bilet gönderebilirsiniz.