Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Cr ve Ticketlerde Hazır cevap ?

Merhaba bu oyunun Müsterileri olarak 1-2 şey söylemek istiyoruz.

Neden sürekli Hazır cevaplar kopyala yapıstır tarzında konuşmalar yapıyorsunuzki.

veyahut bi destege ihtiyacımız oldugu zaman ya konuyu kaldırıp yada mute atıyorsunuz 1 sorunumuz oldugu zaman

size danışamayacak isek Destek bölümü neden vaR ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Cr veya Destek ekibinin vermiş olduğu yanıtlar otomatik yanıt değil bir insan tarafından belli bir inceleme yapılacağına yada yapıldığına dair verilen yanıtlardır, tabi ki bu yanıtlar belli başlı kalıplar içerisinde verilir. Bu kalıplara oto mesaj gözüyle bakmayın çünkü değiller.

Fikirlerinizi tabi ki iletebilirsiniz tartışabilirsiniz yada önerilerinizi sunabilirsiniz buna hiç bir zaman engel konulmadı, sadece bu durumları belirtirken bazı oyuncularımız kural dışına çıktıkları için konular kapatılabilir, kurallara uygun hiç bir konu gelişi güzel kapatılmaz.

Senior Member
    Genelde kalıp cevap kullanıyorlar doğru ama daha detaylı ve düzgün bir ticket attığımız zaman sorun çözülüyor . Geçtiğimiz ay ncs kullanımı sonrasında draki sıralama sürem görünmesine rağmen sıralamadan düşmüştüm ve bir bug olmuştu. Cevap olarak kalıp cevap verilmişti. Resim ile destekleyip daha detaylı bir açıklama yaptıktan sonra ise sorunum çözümlenmişti . Her gün kaç tane mesaj atılıyor biz bilemeyiz ama yeteri kadar detaylı ve tek mesaj olarak ilettiğimiz zaman sorunu çözüp bizlere yardımcı oluyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Cr veya Destek ekibinin vermiş olduğu yanıtlar otomatik yanıt değil bir insan tarafından belli bir inceleme yapılacağına yada yapıldığına dair verilen yanıtlardır, tabi ki bu yanıtlar belli başlı kalıplar içerisinde verilir. Bu kalıplara oto mesaj gözüyle bakmayın çünkü değiller.

Fikirlerinizi tabi ki iletebilirsiniz tartışabilirsiniz yada önerilerinizi sunabilirsiniz buna hiç bir zaman engel konulmadı, sadece bu durumları belirtirken bazı oyuncularımız kural dışına çıktıkları için konular kapatılabilir, kurallara uygun hiç bir konu gelişi güzel kapatılmaz.
    Altar 2 camp 1 ilk slotta kasan şahış genniesiz kasıyor 6 aydır biz bunun videosunu felan alıp surekli reportladık ve bugun gm arkadaşlardan biri sagolsun yanında adam genniesiz attak yaparken slota gelip benim gennieli charımı tp etti bende sinirle lan beni hergun cekeceginize su adamı banlayın yazdım ve ban attı adam hala orada genniesiz kasıyor .

benim charlarımı yanına gunde 50 kere cekecegine su genniesiz adamları banla yazmammı suc ?
    Last edited by fkarakafa19; 04-19-2021 at 06:00 PM. Reason: re

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fkarakafa19 View Post
    Peki orası öyle olsun suanda** diye bi adam var ben bunun genniesiz macro oldugunu 50 tane video atarak cr ye attım ve bugun benim charım banlandı . sonuc olarak ise Destek İnvalid yazıyor ne anlama geldiginide bilmiyorum destek bileti attım cevap yok ve o adam hala orada genniesiz bir sekilde kasıyor buna ne diyeceksiniz.
    O kişiyi şikayet ettiğiniz için sizin hesabınız ceza almaz bir suçunuz varsa ceza almışsınızdır, yoksa zaten itiraz bileti yollama hakkınız var ve hesabınız tekrar incelenir. Destek ekibine bilet oluşturduysanız bileti yenilemeden dönüş bekleyin yaklaşık 3 iş günü içerisinde (yoğunluğa bağlı olarak değişebilir) yanıt alırsınız. O bahsettiğiniz oyuncuyu da defalarca raporladığınız halde ceza almıyorsa illegal aktivitede bulunmuyordur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    O kişiyi şikayet ettiğiniz için sizin hesabınız ceza almaz bir suçunuz varsa ceza almışsınızdır, yoksa zaten itiraz bileti yollama hakkınız var ve hesabınız tekrar incelenir. Destek ekibine bilet oluşturduysanız bileti yenilemeden dönüş bekleyin yaklaşık 3 iş günü içerisinde (yoğunluğa bağlı olarak değişebilir) yanıt alırsınız. O bahsettiğiniz oyuncuyu da defalarca raporladığınız halde ceza almıyorsa illegal aktivitede bulunmuyordur.
    haklısın reis 24 saat genniesiz kasan bi adam ne illegalitesi olacakki sonuna kadar haklısınız ..

zaten bi yayıncının dedigi gibi Ntt dir normaldir alıstık alıstırıldık.

az önce fikrimi söylediğim için discorddan ban yedim hakaret vs yok sadece fikrimi belirttim. üstelik Genel Sohbet Tartışma adı altında bir kanaldı daha genel sohbete girip tartışamadan banlandım ))

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by asl_wG2tYXkQ View Post
    az önce fikrimi söylediğim için discorddan ban yedim hakaret vs yok sadece fikrimi belirttim. üstelik Genel Sohbet Tartışma adı altında bir kanaldı daha genel sohbete girip tartışamadan banlandım ))
    Sunucudan bahsettiğiniz şekilde kimse uzaklaştırılmaz. Discord adınız nedir? (Örnek: NightOwl#1394)