Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Piercing Cold Hk.

Sevgili Dostlar herkese merhaba,

Altar serverinda CZ de AOC ( Apostle Piercing Cold ) kasan humanlar var.
    Bu arkadaşlar 7/24 sürekli olarak orada bir çoğu Makro kullanmak üzere,
    Kasiyorlar ve hiç kimse bu arkadaşlara hiç bir şekilde müdahale edemiyor.

Bu warriorların makro kullandikları çok belli,
    Uzaktan Deskent olmak mı dersin, Mob doğmadan atak yapmak mı dersin,
    Herşey full + full.

Asıl mesele şu,
    Aylardır bu durum aynı şekilde devam ediyor ise,
    Ayrıca Karusların bir çoğu yıldırılmış buna hiçbir tepki veremiyor ise,
    Şahsıma da pm ler geliyor , O slotlar onlara ait karışma gibi söylemlerde bulunuyorlar ise,
    Özellikle Makro ile Aylardır kasmaya devam ediyorlar ise,
    Ben bütün bu bu emareleri birbiriyle topladığım zaman
    kirli bir ilişki, mafyalanma ve yapilanma şüphesi var diyorum bunu çok net bir şekilde görebiliyorum.

Bu yüzden Yönetimi Adminleri (GM) Leri, AOC bölgesini ve orada
    kasanları bir incileme gözlemleme yapmaya takip altında tutmaya davet ediyorum.

Bu çok önemli birşey çünkü ; Farm yapamayan kimseler premium almiyorlar.
    Şahsen ben herkes makro ile farm yaparken premium almayi uygun görmüyorum.

Konuyu daha fazla ilerletmek istemiyorum. Artık Yönetimin Bölgeyi inceleme altina alacağını
    herkesin bilmesi gerektiğine inaniyorum.

Saygılarımla.
    Last edited by xBionic; 04-20-2021 at 07:56 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi bir şüpheniz mevcut ise kanıt sunarak cheat reports bölümüne iletebilirsiniz.

Ek olarak oyun içi kontroller ve log kayıtları devamlı olarak devam etmektedir. Ayrca, dediğiniz gibi bir göz yummanın olmasına olanak dahi yoktur.

Bilginize,

Senior Member
    Video kayıt yapınca ilgileniyorlar . 3-4 gün de olsa gereken yapılıyor bence video kayıtı alıpta cheat report yapınız böyle hak yiyiciler oyunda kalmasın .

Junior Member
    1 tane GM cikipda slotlari gezmiyor sitemimiz buna. Cik kardesim altarda ardreamda kimler napiyor Czde kimler ne yapiyor bir bakin lutfen herseyi oyunculardan beklemeyin biz oyun oynamaya odaklaniyoruz sizlerde bu farm çetelerini bir denetleyin adama korkutmak icin video actim diyorsun kamera nerde gmlere selam soyleyim diyor. Video alacanda 1 saat youtube yuklemekle kim ugrasacak. Hep ayni kopyala yapistir Gm cevaplarindan biktik. Ati alan uskudari geciyor bizde Premium parasi ciksin diye dua ediyoruz Gerci jrvde itemsiz yamuk bowlular geliyor. Tum bu olanlar GM lerin umrun da mi acaba ????

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by arb_RnZS7xbh View Post
    1 tane GM cikipda slotlari gezmiyor sitemimiz buna. Cik kardesim altarda ardreamda kimler napiyor Czde kimler ne yapiyor bir bakin lutfen herseyi oyunculardan beklemeyin biz oyun oynamaya odaklaniyoruz sizlerde bu farm çetelerini bir denetleyin adama korkutmak icin video actim diyorsun kamera nerde gmlere selam soyleyim diyor. Video alacanda 1 saat youtube yuklemekle kim ugrasacak. Hep ayni kopyala yapistir Gm cevaplarindan biktik. Ati alan uskudari geciyor bizde Premium parasi ciksin diye dua ediyoruz Gerci jrvde itemsiz yamuk bowlular geliyor. Tum bu olanlar GM lerin umrun da mi acaba ????
    Oyun içi kontroller ve Xigncode taramaları düzenli olarak yapılmaktadır. Bu kontroller sonucu ceza alan oyuncu sayıları forum üzerinden paylaşılmaktadır, dilerseniz aşağıda bulunan bağlantı üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Ceza Alan Oyuncular Hk.

Maalesef ki bazı oyuncular için kendisi hariç tüm oyuncular hile kullanıyor, hak yiyor vs. tek gerçek kendileri, tek doğru kendileri gibi tanımlama yaptıkları için böyle düşüncelerin ortaya çıkması normal karşılanıyor.

Bir oyuncuya sizin hile demeniz o oyuncunun hile olduğu anlamına gelmiyor, şüphelendiğiniz bir oyuncu var ise dilerseniz report edebilirsiniz, inceleme ardından gerekli işlem uygulanacaktır. Report etme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Siz report etmediniz diye o oyuncu illegal ise hiçbir zaman ceza almayacak düşüncesinde olmamanız gerekiyor.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Junior Member
    Her yeri çeteler sarmış kardeşim.Düzenleme şart bu oyuna. Daha şimdi JR'den alt f4 çekip çıktım adam çarını afq bırakıp diğer jrdeki çarı ile ilgileniyor. Pazarcılar bile artık Jr çar sokuyor. Bu böyle olmaz oyundan keyif alamıyoruz Pazar çeteleri Farm çeteleri 5 10 pc ile girip milleti mağdur ediyor. Hadi farmı anladık abicim JR 5 6 PC ile giren adam varya. Gözünü seveyim karşıdaki adamda db var bizim CC pri balkonda bekliyor Jrde şimdi bu Jr yi nasıl kazanayım abi. Foruma oyuncular yazıyor çözüm yok artık bir çözüm getirin Jrlere.Gerçekten oyuncuların çok şikayeti var malesef ilgilenen yok. Video çek gönder reportla da hangi birisini çekelim ben hergün herbirini nasıl reportlayım.

Hiçbirşey yapamıyorsanız Jr ye 5 10 Pc ile giren çarlara bir çözüm bulun bunu bari yapın 1 Jrmiz var ondua lanet olsun deyip Alt F4 çekerek çıkıyoruz. Pazarcılardan Farmcılardan bıktık artık her yerde 5 10 Pc çarlar. Biz oyanamayalım abi bırakalım oyunu adamlar zaten sömürüyor her yeri diğer oyuncular kafasını bilgisayar monitörüne vursun dursun.

Junior Member
    Khenaerth ve Patheoz Okuyorsa Yeter Artık abi kafamızı monitöre vuruyoruz sinirden bardak fırlatıyorum duvara bir çözüm bulun oyuncuların mağduriyetine sessiz kalmayın lütfen

Senior Member
    Oyun yöneticilerinden ricam olucak . ( cevaplandırırsanız sevinirim ) dün youtubede bi video izledim hilecilere hile satan kişiler yakalanmış yurt dışında adamların garajında son model arabalar gerisini düşünün artık .

Maden le ilgili en az 60 tane video çekmişimdir .hepsini yüklerken de DC oluyorum . ama hırs yaptım hepsini banlatıcam inş... bakıyorum 1 tane bile koxp kalmıyor akşamına 8 - 10 char girmiş koxp madene. hadiii şimdi tekrar hepsinin koordinatlarını not al deftere sonra bir sonraki adımlarına göre tuzak kurup yakala uğraş dur . zaten oyunu artık maden koxp avcılığı amaçlı oynamaya başladım . Yakında aynı serverde KARUS ırkı olark ta hesap açıcağım KARUS bölgesinde kimbilir kaç tane KOXP mevcut )

Bu koxp çu arkadaşlar sayesinde madenden gelen küçültme topları nın değeri 100 k lara kadar düşmüştü mücadele etmesem düşecek yine aynı değerlere .Koxp çular kazandıklarını sanıyorlar kazanıyorlarda ban yiyene kadar 5-6- gün geçiyor ve koxp ç başına 500 civarı küçültme topu kazanıyorlardır .adam yenisini açıyor nasıl olsa ban yiyene kadar kar da ediyorum diyor .

Bir meselede aynı saçma hareketleri yaparak madene gelen ( koxp olduğu belli olmasın diye çar ı sağa sola yaptırarak madene gelmesi için koordinat yazılmış) ban yedikten bir kaç gün sonra yine başka karekter ile tekrar koxp açması . defterime bakıyorum önceki notlara maden koordinat sıralaması bile aynı

Konunun başında yazdığıma gelirsek izlediğim videoda hilecilerin hard disk numaralarını oyun kendine kayıt ediyormuş . tekrar oyuna girerse hdd numarasından bu oyuncu daha önce hileden banlandı diye izin vermiyormuş sistem bu uygulamanın gelmesini istiyoruz . yapabilirseniz oyun adına çok iyi olur ayrıca anakart numarası da alınabilir sistem tarafından .

Windows 10 orjinal kullanıyorum anakartım yandı yenisini taktım serial numarayı kabul etmedi başka bi bilgisayar dedi . onu anlıyorsa hilecilerin HDD ve ANAKART numaraları oyuncu bilgisi olarak sistemde kalsın . ban yiyecek bi hile yaptıysa bir daha o bilgisayar knight online ye giremesin

Ayrıca bu YAZI KAREKTER DOĞRULAMASI olayını hileciler için getirildi . ama hileciler bu durumu aştılar olan elle oynayan masum oyunculara oldu onlar uğraşıyorlar yazı karekter doğrulama saçmalığı ile . üstelik JR DRAKİ MS lerde de karşımıza çıkıyor . tam bi kutu geliyor hadiii yazı karekteer doğrulamasını yazmaya uğraş kutu silinmeden . Ya kutu silinirse yazana kadar içinde draki box varsa ne olucak bunu kim karşılayacak hak yemek oluyor . Yazı karekter doğrulaması oyun içinde olmamalı .

OYUN YÖNETİCİ KARDEŞLERİM : yazdığım hdd anakar numarası oyuncu kaydında bulunması olayını lütfen yapınız bu HIRSIZ koxp çu lar birdaha değişik İP lerle oyuna dönemesinler HDD ANAKART NUMARASI KAYDI İSTİYORUZ bununla ile ilgili cevap yazarsanız sevinirim .
    Last edited by MartyMcFly; 04-21-2021 at 09:07 AM.

Senior Member
    HDD ve Anakart numarası oyuncu bilgilerine eklenmesi talebimiz ile ilgili düşüncelerinizi merakla bekliyoruz saygılar .