Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

juraid mountain'a ekip ile girenler.

birkaç seferdir jr de devada pk ya kaldığımızda karşı takımda aynı clandan aynı discordda olan aynı adamlar birlikte denk geliyor.
    genelde destan3 te jr ye giriyorum ve human sayısı karuslardan fazla olduğu için bu arkadaşlar jr ye sonradan aynı anda sayarak tıkladıları için aynı party ye düşüyorlar. bu da pk ya kalma durumunda haksız rekabete yol açıyor. bu durumun acilen düzeltilmesi gerekli. mesela aynı clan oyuncularını jr de otomatik olarak farklı pt lere atabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    oyun içi düzene neden her şeye güncelleme istiyosunuz ki ? erken tıkla mesela bundan rahatsızsan

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Şahsen bu duruma bir güncelleme geleceğini sanmam, aynı anda tıklayıp aynı jr ye girmeyi kafaya koyanlar clandan çıkar yine girerler. Bunun yerine siz tıklama zamanınızı değiştirebilirsiniz.

Junior Member
    siz benimle aynı oyunu oynadığınıza emin misiniz ? yoksa gönderiye laf olsun diye mi cevap yazıyorsunuz ? jr de en azından şu an tıklama zamanımı değiştrimek diye birşey söz konusu mu ? zaten yazının çıktığı saniyede tıklamazsan 2. saniyeye kalırsan jr ye giremiyorsun kalabalık olduğu için. karşı ırk kalabalık olmadığı için bunu yapıyorlar. yani bir kerede haklı olana haklı diyin kardeşim. haksız rekabet oluşturuyor mu oluşturuyor. bi giriyorsun karşı pt deki her char minimum araba parası ve bu adamlar aynı discord da sesli komut ile oynuyor. bu adamlar aynı pt ye denk gelmek için taktik kullanıyor. bunun önüne geçilsin diyorum ben ilk aklıma geleni yazdım clan mevzusunu belki daha başka yaratıcı çözümler bulabilirler akıl akıldan üstün. haksız rekabet olmasın diyorum kalkıp muhalefet oluyorsunuz.

Senior Member angelrock's Avatar
    Tıklama zamanını değiştirme fikri normal şartlarda mantıklı gibi görünüyor, ama bende Destan'da her gece Jr oynayan birisi olarak arkadaşın ifade ettiği gibi d2 d3 çıkar çıkmaz tıklamayan açıkta kalıyor , bu bağlamda tıklamaya dayalı bir strateji geliştirmek mümkün değil. Ortada dönen bir adaletsizlik konusu tartışılacak ise ırklar arasındaki sayının dengesizliği olmalıdır. Uzun zamandan beri karus ve human jr ye tıklama sayıları düşünüldüğünde humanlar için ciddi anlamda adaletsiz bir durum oluşuyor. Karusların anlaşıp aynı partiye denk gelme durumuna gelince, bunun çözümü humanların tıklama zamanını değiştirmesi değil humanların da aynı mantıkla kendi ekibini oluşturabilmesidir, ancak mevcut durumda humanların böyle bir şansı olmadığı için adaletsiz olan durum aslında budur.
    Last edited by angelrock; 04-19-2021 at 11:26 PM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Cidden bazı insanlar çok tuhaf.

Haksız rekabet dediği şey aynı clandan adamların denk gelmesi doğru okuyorum değil mi?
    Adamlar oyunu birlikte oynadıkları için haksız oluyor yani?

CZ'de aynı partiye girmesinler o zaman. Yada sen bir clana girip aynı şeyi yapsan. Pardon JR bitişinde alt f4 atıyorsun değil mi? Sonra başka server

Junior Member
    bunu anlamak çok mu zor azıcık zorlasan kendini anlattığım şey kompleks birşey değil. girdiğimiz etkinlik normal şartlarda bizi random pt lere atması gereken bir etkinlik.
    adamlar aynı pt ye denk gelmek için taktik oluşturuyor diyorum. bahsettiğim denk gelmenin gerçekten 'denk gelmek' olmadığını 3 yaşında yeğenim bile anladı. ne kadar saçma boş bir örnek veriyosun. Cz ile jr aynı şey mi. ya sırf laf olsun diye yorum yapıyorsun burda.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Makestos10 View Post
    bunu anlamak çok mu zor azıcık zorlasan kendini anlattığım şey kompleks birşey değil. girdiğimiz etkinlik normal şartlarda bizi random pt lere atması gereken bir etkinlik.
    adamlar aynı pt ye denk gelmek için taktik oluşturuyor diyorum. bahsettiğim denk gelmenin gerçekten 'denk gelmek' olmadığını 3 yaşında yeğenim bile anladı. ne kadar saçma boş bir örnek veriyosun. Cz ile jr aynı şey mi. boşsun ya sırf laf olsun diye yorum yapıyorsun burda.
    Irk dengesini sağlayan oyuncular hızlı tıklayıp tıklamamayı sağlayan oyuncular iken yöneticilerden bi hamle beklemek sence de oyuncağını alan bir çocuğun ağlayışı değil mi ? gm mi diyo karuslar ya da humanlar fazla olmak zorunda diye? böyle bi şey zoruna gidiyosa ırk basabilirsin

d.n: mesela altarda karuslar humanlardan fazla ama humanlar hemen tıklıyor karuslar geç tıklıyor bu kültür her swde değişik.

Junior Member
    Harika kafalar oldu o zaman ne taraf kalabalık olursa ona göre çorap değiştirir gibi ırk değiştirelim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    +83 lwl şartı gelmeli artık

Tags for this Thread