Results 1 to 4 of 4

Güncelleme sonrasi bozulan genie!!!!!!

Merhaba,

Son güncellemeden sonra herkesin bildiği gibi Warrior (benim job) ve Priest karakterleri için Genie zulüm oldu. Bilgisayar başından kalkamaz olduk. Ancak bununla ilgili herhangi bir düzeltme hala gelmedi! İnsanlar bu eşyayı parayla/cashle alıyorlar ve bu sefer gerçekten ''almasaydık daha iyiydi'' dedirtiyor.

Sorun:

Warrior: Karakter normal atağına devam ederken bir mobda (neden nasıl ve niye o mobda olduğunu henüz anlayamadım) atak yapmayı kesiyor. Mobu seçiyor (Z) ama atak yapmıyor yani (R) tuşuna basmıyor ve öylece bekliyor. Eğer mob yaklaşıp atak range mesafesine girerse o zaman atak yapıyor. Haliyle bu da döndüğünüz slotta 3-4 mobun aynı anda çıkmasına neden oluyor. Buyurun bilgisayar başından kalkabilen kalksın. Şahsen ben 1 haftadır uyumuyorum!!!

Priest: Bunu bana 1 priest arkadaşım söyledi. Mage call/ESC aldığı zaman eğer priest arkadaşın Genie açıksa tekrar başlattığı zaman AC defans vermiyor ve Genie kapatıp da açsa, bölge değiştirip gelse de bu bug düzelmiyor. Yani arkadaşın relog atmaktan başka bir şansı yok.

Şahsım adına Genie'de olması gerektiğini düşündüğüm eklentiler:

- Takip Etme: Ben şahsen slot dönerken seçtiğim bir arkadaşın atak yaptığı mob dışında başka moba atak yapmasını istemiyorum. Çünkü bu şekilde slotun zorluğuna göre dönmesi çok zorlaşıyor. Örneğin partideki 8 kişiden 6 kişi atak yapıyor diyelim ve bu atak yapanlardan 5 kişi diğer atak yapan 1 kişiyi Genie üzerinden işaretleyecek ve bu işaretlemenin anlamı ''Sadece bu karakterin atak yaptığı moba atak yap'' olacak. Bu şekilde çok daha rahat slot döner kesinlikle ve kimse artık zor durumda kalmaz.

- Yakınındaki Moba atak verme: Genie'de bilindiği üzere bir mob keserken eğer diğer yeni doğan mob sizin atak verebileceğiniz daha yakın bir rangede doğduysa, hali hazırda atak verdiği mobu bırakıp yeni doğan moba atak vermeye başlıyor. Bu da şöyle bir sorunu oluşturuyor. Bir moba atak verdiniz verdiniz ve canı yarıdan aşağıya kadar düştü. Ama bir anda onu öldürmeden başka bir moba atak vermeye başlıyorsunuz. Bu da hem fazladan damage yemenize hem de bir sonraki turda 2 adet mobu aynı anda kesmek zorunda -ki bu bazen 3 oluyor- kalacaksınız.
    Tabi yukarda belirttiğim Takip Etme eklentisi olsaydı bu bahsettiğim konu da otomatik olarak çözülmüş olurdu.

Umarım yanlış düşüncelerim olmamıştır.
    Bir an önce Genie'nin düzelmesini ve artık rahat nefes almayı bekliyoruz.

Teşekkürler,
    İyi çalışmalar dilerim.

Biraz sonra konun kapatılacak

Senior Member
    Slm. Geniede hata yoktur.
    Hiç paramun slotuna (kimileri buna spot der) bakınız lütfen.
    1 wari 1 pri olmak üzere 2 kişi rahat dönüyor.
    Hatayı kendinizde arayın pls.
    Genie R tuşuna basmıyor diyorsunuz.
    Belkide sizin pc nin R tuşunda hata vardır
    Ama geniede hata olamaz.

paramunu ben de tek dönerim de sıkıntı orda değil yazdığımı tam okumamışsın sanırım. bi ara eslantta titan slotlarına gidip 5dk geniesi açık warriorları izlersen demek istediğimi anlarsın

Tags for this Thread