Results 1 to 4 of 4

punishment stick + wing kırdırma

Yanlislikla bir punishment stick + wing of Dragon aldim silemiyorum da chari saticam bunu kullanamadigim icin ring e atamiyorum ne yapmam gerek.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Yarın sabah mesai saatleri içerisinde karakter adı ve sunucu bilgisi vererek konuyu güncellerseniz gm ekibine bilgi vererek zindan bölgesine gönderilmenize yardımcı olabiliriz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Yarın sabah mesai saatleri içerisinde karakter adı ve sunucu bilgisi vererek konuyu güncellerseniz gm ekibine bilgi vererek zindan bölgesine gönderilmenize yardımcı olabiliriz.
    abi gerçekten bunu yazan moderator mu dıye 2 kere kontrol ettim gerçekten harikasınız çözüm önerisi sunmakta adamın itemini silip kcsini iade etmek daha mantıklı değil mi ? biz ne ara bu kadar vicdansız olduk ne ara birbirimize karşı bu kadar merhametsiz olduk

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cosen2200 View Post
    abi gerçekten bunu yazan moderator mu dıye 2 kere kontrol ettim gerçekten harikasınız çözüm önerisi sunmakta adamın itemini silip kcsini iade etmek daha mantıklı değil mi ? biz ne ara bu kadar vicdansız olduk ne ara birbirimize karşı bu kadar merhametsiz olduk
    Moderatörlerin böyle bir görevi ve yetkisi yok. Biz sadece gm ekibine iletiriz. Ne gerekiyorsa gmler yapıyor, biz değil.