Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Nttgame etkİnlİklerİ

Jr giriyorum son siraya dusuyorm 1 black gem alıp cıkıyorum kardeşim harcadıgım pot zaten 3m 4m
    bdw gırıyorm altarı alan vermıyor bi düzenleme yapın örneğin jr de 8 gem garanti dussun sondaki eli boş gözü yaş çıkmasın
    sabote edenler varki kanser olmamak elde değil
    ben uzun süredir ft girdiğimi hatırlamıorm nie ? makrocular yuzunden adamlar yazı cıkmadan tıklıyor herhalde bu böle olmaz kardeşinm
    Last edited by SkCLucky; 04-18-2021 at 09:48 PM.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by sez_pqZjLz3r View Post
    Jr giriyorum son siraya dusuyorm 1 black gem alıp cıkıyorum kardeşim harcadıgım pot zaten 3m 4m
    bdw gırıyorm altarı alan vermıyor bi düzenleme yapın örneğin jr de 8 gem garanti dussun sondaki eli boş gözü yaş çıkmasın
    birde kolsuzlar ve sabote edenler varki kanser olmamak elde değil
    ben uzun süredir ft girdiğimi hatırlamıorm nie ? makrocular yuzunden adamlar yazı cıkmadan tıklıyor herhalde bu böle olmaz kardeşinm
    Her gece silver gemler extra blue gem, black gem, dün silvar bar aldım, ondan önceki akşam partimdeki oyuncuya gold bar düştü... Bir şey kazanamayan partiler genelde emek vermeyen, takım arkadaşlarını demoralize eden, küfür edip negatif enerji ile herkesin oyundan soğutan oyuncuların olduğu partiler oluyor. Bunun dışında güzelce oyununu oynayan, çarına zaman içerisinde oyundan kastığı paralarla yatırım yapan her oyuncu er ya da geç emeğinin karşılığını her etkinlikte alıyor.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen ikili tartışma yaratacak söylemlerden uzak duralım. Bdw için bahsettiğiniz durumu niteleyen kanıt mevcutsa Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz. Jr için yaşanan durum, sıralama bunlar şansa bağlı durumlardır.

Forum arama kısmını kullanarak, mevcut konular üzerinden görüşlerinizi belirtmeniz daha sağlıklı bir ortam yaratacaktır.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.