Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Post İllegalliğin Önüne Geçebilmek için Öneri

merhaba hilenin önüne gecmek deilde %50 %55 oranında düşmesi icin bir proje hazırladım yönetim uygun görür umarum.

yapmanızı istediğim kayıt oldukdan sonra karakter acmak fix olsa karakteri aktif etmek icin 1 kere maksuz 1 cash istese ve adamlar cash cekmek şart olsa char aktif edilse bence iyi olur bana göre ama size göre ne olur bilemem simdi diceksiniz trade acılıyor ne gerek var trade acmak 5 cash ya simdi orası öyle de o zaman lvl 1 karakter acarlar makro ile lvl kasarlar ve cöp slothlarına cökerler ve bizim işimiz zorlaşıyor biz bu projeyi faliyete gecirrirsek hem bizim acımızdan hemde sayın ntt yönetimin işi daha da kolaylaşacaktır ben böyle bir cözüm buldum size sundum karar sizin sayın ntt umarım doğru karar verirsiniz knight online nin ömrü icin.
    Last edited by SkCLucky; 04-18-2021 at 08:25 PM.

Member _NeCRoLiyTe's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    saçma şu macroyu gözünüzde çok büyütüyorsunuz

Senior Member
    reis aslında deil makro serverları sarmış eğer bu faliyete gecerse hile oranı azalacak ve şöyle birşey daha var yeni kayıtlar icin gecerli de yazsalar hic fena olmaz eski kayıtlardan cash almaya gerek yok

Junior Member
    mantıklı bir düşünce katılıyorum

onun yerice kore mi ne kimlik nosumu ne istiodu onu yapsalar daha iyi olurdu

Senior Member
    Merak ediyorum Kore sunucuna oyun dosyalarını değişterek veya tpt ile login olunabiliyor mu?
    Ben bu tür konuları çok saçma buluyorum. Zaten yönetim de cevap veremiyor öne sürdüğüm bu teze: xincode düzgün çalışırsa oyuna tpt veya değişmiş oyun dosyaları ile login olmak mümkün olmaz. Ancak xincode düzgün çalışmıyor.
    Oto hapse giden veya ban yiyen üyelikler var elbette. Ama hala nasıl girebiliyorlar? Sunucu restart ve patch update sonrası nasıl girebiliyorlar?

Senior Member
    Konudan bağımsız olarak bu hayatta çok merak ettiğim bir şey var. Şu Knight kitlesini tek tek görmek.. bu nasıl bir yazı yazmak ne başı var ne sonu var ne yüklem var ne de özne... tekrar tekrar okuyorum içinden çıkamıyorum buga girdim resmen paragraf kendini sürekli okutturuyor bağımlısı oldum. Laf atacaklar için peşinen söyleyelim evet İngiliz kraliyet ailesiyle görüşüyorsunuz, evet TDK’nın forumdaki temsilcisiyim

Senior Member
    Quote Originally Posted by _NeCRoLiyTe View Post
    saçma şu macroyu gözünüzde çok büyütüyorsunuz
    şu anda ekranımda 2 tane makrocu mage var .altar a3 eslantta genieleri açık townda toz basıyorlar gördükçe elim ayağım titriyor şu rezaleti