Results 1 to 5 of 5

Thread: Oyuna giriş

Senior Member

Oyuna giriş

Bugün sabah 10:00 da s1 e tıkladım 1 kişi sıra vardı şuan saat 19:47 hala 1 kişi sıra var bıran dondu sandım bilgisayar ama hayır bıldıgın 1 kısıyı beklıorm sabah 1odan beri sakamı byu ?

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sunucu yoğunluğuna bağlı olarak bekleme süresi değişiklik gösterebilmektedir. Sunucuların kapasitelerinin arttırılmasını talep eden oyuncularımız mevcuttu, dilerseniz forum arama kısmını kullanarak bu konulara erişim sağlayabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Sunucu yoğunluğuna bağlı olarak bekleme süresi değişiklik gösterebilmektedir. Sunucuların kapasitelerinin arttırılmasını talep eden oyuncularımız mevcuttu, dilerseniz forum arama kısmını kullanarak bu konulara erişim sağlayabilirsiniz.
    ee bende yazarsam sunucu kapasitesi artırılcakmı kardeşim ? yönlendiriyosun benide 1 kişi beklenmez 11 saat de dimi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    knk premium yoksa giremezsin 1 kişi yazar almaz ben oyle biliyorum

Senior Member angelrock's Avatar
    Premiumsuz benimde başıma bir çok kez gelmiş birşey sabahtan akşama kadar çok az sayı bile kalmış olsa girilmez hele hele ki Sirius gibi popüler bir yer ise premimsuzların girebildiği tek yer denediğim kadarıyla s-timed oldu. Erken saatlerde sirius2'de alabiliyor.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT