Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

cr açtığım konu hk.

başka bi moderatör daha bakabilir mi konuma 3 video attım sadece ilkinde ağaç çıkmış digerlerinde açıkca işlenen suç belli her video içinde detaylıca yazdım video programı açıkken önüne ağaç çıktıysa benim suçum ne gidin kesin o ağaçı yada yapraklarını kapatabilecegimiz bi güncelleme getirin olan benim premıum genie + harcafogım zamana oluyor adam suçsuz mu kalıcak

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Forumun genel bölümleri rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bölümler değildir. Raporlar sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılmaktadır. Raporunuzun sırası geldiyse bölüm yetkilileri tarafınıza yanıt vermiştir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Forumun genel bölümleri rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bölümler değildir. Raporlar sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılmaktadır. Raporunuzun sırası geldiyse bölüm yetkilileri tarafınıza yanıt vermiştir.
    onu demiyorum açıpta konuma baktınız mı? diyorum ki orda 3video var sadece 1 tanesinde videoda ağaç çıkmış oyuncuları çekememiş diger videolarda net gözüküyor neden ilk videoya bakılıpta digerleri izlenmiyor

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuz üzerinden tarafınıza bilgi verilecektir. Lütfen takibini yapınız.

Ek olarak, sunmuş olduğunuz kanıtların hepsi titizlikle kontrol edilmiştir. Tarafınıza verilen cevap tek bir video üzerinden de değildir. Video çekerken lütfen hesap bilgilerinizin (oyun ekranındaki görselliğin) tamamı görünecek şekilde kayıt alınız. Video içeriğinde bilgilerin tamamı görünmeyen raporlar işleme alınmamaktadır. Bu durum raporunuzda belirtilmiştir.

İyi forumlar.