Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by thebrutal4 View Post
    Hesabım süresiz kapatıldı yeni hesap açtım fakat kapatılan hesabım için numaram ics de kayıtlı kaldı ve yeni açtığım hesaba numaramı kayıt edemiyorum kapatılan hesabımdan o numaramın kaldırılması hakkında ticket attım ama donüş olmadı konu hakkında yardım istiyorum yeni hesabım için neden numaramı kullanamıyorum eski hesabım kapatıldı sonuc olarak o numara ordan sılınmelıki yeni hesabım da kullana biliyim
    Selam,

Bu şekilde bir durum bulunmuyor. Eski hesabınızdan kayıtlı numarayı kaldıramazsınız. Ek olarak forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Junior Member
    Merhaba ben cuma günü hapise atıldım 35 level çarım var pazar çarı kullanıcı adı KESKIN50 2 gundur mesaj yazıyorum ticketlrımda cevaplanmadı haksız yere hapise atıldım cash çekip hesabımı çıkarttım ama atılma sebebini yazar mısınız ben haksız olduğunu düşünüyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by ClumsyDEER View Post
    Merhaba ben cuma günü hapise atıldım 35 level çarım var pazar çarı kullanıcı adı KESKIN50 2 gundur mesaj yazıyorum ticketlrımda cevaplanmadı haksız yere hapise atıldım cash çekip hesabımı çıkarttım ama atılma sebebini yazar mısınız ben haksız olduğunu düşünüyorum
    Merhaba,

Destek sistemi hafta sonu hizmet verememektedir, lütfen destek ekibinden gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Bu süreç içinde yeni bir bilet oluşturmak veya bileti güncellemek gelecek olan yanıt süresini uzatacaktır.

Bilginize,

gelip burda konuşmanın size hic bir faydasi yok.Bu oyunda illegal program kullanmayan ceza almaz.Bi ceza aldiysan yapmissindir birseyler boşuna aglamayin.
    Last edited by NightOwl; 04-21-2021 at 02:11 PM.

Bilgisayarda knight online dan başka program yok yıllardır aynı bilgisayarı kullanıyorum 15 günde 2 kere hapise atıldım bilet attım gelen cevap kopyala yapıştır arkadaş yıllardır aynı bilgisayar değişen birşey yok benden başka kullananda yok neden karakterim hapise atıldı anlamıyorum

Quote Originally Posted by ogzky View Post
    Bilgisayarda knight online dan başka program yok yıllardır aynı bilgisayarı kullanıyorum 15 günde 2 kere hapise atıldım bilet attım gelen cevap kopyala yapıştır arkadaş yıllardır aynı bilgisayar değişen birşey yok benden başka kullananda yok neden karakterim hapise atıldı anlamıyorum
    Selam,

Daha önce tarafınıza aktardığım gibi biletlere "kopyala-yapıştır" yanıtlar verilmez. Gönderdiğiniz bilete detaylı incelemelerin ardından nihai kararın iletildiğini kabullenmeniz gerekiyor. Ek olarak forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bu sebeple foruma aldığınız ceza hakkında yazılar yazmanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Hesap desteğini alabileceğiniz tek yer bilet sistemidir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni liste gelsin pls.

31mart2021 de bir hevesle döndüğüm oyuna full puss pre item vs aldım, 1 nisan tarihinde hacked account diye incelemeye alındı.Formda istenilen bilgileri doldurmama rağmen geriye dönük hangi tarihte ne oldu diye sorup hesabı açmıyorsunuz.Tekrardan ticket attım ticket numarası bu artık lütfen yardımcı olunuz rica ediyorum yazmadığım yer kalmadı
    Last edited by NightOwl; 04-24-2021 at 12:30 PM.

Quote Originally Posted by dad_faExsFc2 View Post
    31mart2021 de bir hevesle döndüğüm oyuna full puss pre item vs aldım, 1 nisan tarihinde hacked account diye incelemeye alındı.Formda istenilen bilgileri doldurmama rağmen geriye dönük hangi tarihte ne oldu diye sorup hesabı açmıyorsunuz.Tekrardan ticket attım ticket numarası bu artık lütfen yardımcı olunuz rica ediyorum yazmadığım yer kalmadı
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu süreçte sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.

Lüfer de ki Deru ve harpy slotlarında ki priestlere de bakabilir misiniz =) Dün gezerken dikkat ettim 2 kişi aynı mobda durmuş geniede birbirine ks atıyor fakat prinin biri mob nerde doğarsa doğsun direk atak yapıyordu =) Video çekip atmaktan gerçekten yoruldum bilgisayarın hafızası oyun içindeki videolar ile doldu taştı hepsini kesip klip yapsak patlama yapar =)

Ellerinize sağlık şimdiden =)
    '~ ß i я ' ч є я є ' к α d α я ' ç є к є я i м ' ü ƒ Ŀ é d i ğ i м d é ' к α у ß σ Ŀ υ я ѕ υ η.. ~'