Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24

Haksız Ceza

olimpia serverinde haksız yere makroculara slotuma el koyan arkadaslara küfür ettim diye 7 gün ban attınız ve hapise yolladınız oyuncu ismim TheTepeLi server olimpia. 2 tane şahidim var olanlara herkeze ks attıklarına biz küfür ettik diye bu cezayı gördünüz bize ben milyarlarımı yatırdım bunca sene bu oyuna haksızlık var bi iligi ulaşsın yapdınızı yanlış
    olimpia ** clanı nik: ** ve nik : *** adlı karakterler kendi yapdıgı ayıpları acıklasınlar ve kullandıkları makroları görün slota tc cekip sen cekdin diye viode kayıdı yada resim atmıslar 2 gün sonra karakterim hem hapisde hemde 7 gün oyuna girmeme cezası vermissiniz ayıpdır.
    Last edited by DonJose; 04-26-2021 at 04:04 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cam_qD16GCvn View Post
    olimpia serverinde haksız yere makroculara slotuma el koyan arkadaslara küfür ettim diye 7 gün ban attınız ve hapise yolladınız oyuncu ismim TheTepeLi server olimpia. 2 tane şahidim var olanlara herkeze ks attıklarına biz küfür ettik diye bu cezayı gördünüz bize ben milyarlarımı yatırdım bunca sene bu oyuna haksızlık var bi iligi ulaşsın yapdınızı yanlış
    olimpia PARS clanı nik: watlern ve nik : icodex adlı karakterler kendi yapdıgı ayıpları acıklasınlar ve kullandıkları makroları görün slota tc cekip sen cekdin diye viode kayıdı yada resim atmıslar 2 gün sonra karakterim hem hapisde hemde 7 gün oyuna girmeme cezası vermissiniz ayıpdır.
    Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için bilet gönderebilirsiniz.
    https://support.nttgame.com

gönderdim lütven bakın cevap verin sucsuz yere hapse düşdüm 7 gün ban yedim bu videoyu gönderen arkadsalar makro kullanıp slota tc cekip ben yapmısım gibi gösterdiler. isimleri ve benim bunların attıgı ks ye şahit arkadaslarım var bizide dinleyin

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad